Pirmajame ketvirtyje didesnės iniciatyvos neturėjo nei viena komanda, tą atspindėjo ir rezultatas po dešimties žaidimo minučių - 13:13.

Lūžis rungtynėse įvyko įpusėjus antrajam kėliniui, kuomet šeimininkai spurtavo ir iki didžiosios pertraukos sukaupė dviženklę persvarą - 33:20.
Įpusėjus trečiajam ketvirčiui „Lietkabelis“ suaktyvino žaidimą ir po truputį pradėjo tirpdyti dviženklę varžovų persvarą. Tiesa, šeimininkai neleido pernelyg įsismaginti svečiams - 51:44.

Paskutiniame kėlinyje „Lietkabelio“ krepšininkai toliau atkakliai bandė vytis Pasvalio komandą - 48:54 (likus žaisti 5 min.), tačiau jiems neužteko laiko ir jėgų.

„Pieno žvaigždės“: Sylvesteris Morganas 15 (7 atk. kam.), Trevonas Hughesas 11 (9 kld.), Saulius Kulvietis 10, Eimantas Bendžius 9 taškai (6 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Vaidas Čepukaitis 16 (8 atk. kam.), Adomas Drungilas 12 taškų.

Kitoje dvikovoje Prienų „Rūdupis“ (10/2) išvykoje 72:62 (15:14, 26:19, 19:11, 12:18) įveikė Kauno „Baltų“ (7/7) ekipą.

Svečiai sėkmingiau pradėjo mačą, tačiau šeimininkai neleido įsibėgėti prieniškiams. Po dešimties žaidimo minučių „Baltai“ turėjo tik minimalų deficitą - 14:15.

Antrajame ketvirtyje „Rūdupis“ suaktyvino puolimą ir sugebėjo nutolti. Prienų komanda tiksliau žaidė iki didžiosios pertraukos - 41:33.

Trečiajame ketvirtyje „Rūdupis“ irgi kontroliavo situaciją aikštėje ir vis didino persvarą. Kėliniui pasibaigus komandas skyrė jau 16 taškų - 60:44. Paskutiniame kėlinyje „Baltai“ intrigos nebeatgaivino.

Šiose rungtynėse „Rūdupio“ gretose debiutavo Andrius Mažutis (pelnė 2 tšk.) ir Arnas Labuckas. Prienų ekipai taip pat dar vis padėjo į Italiją netrukus išvyksiantis Arminas Urbutis (pelnė 2 tšk.).

„Baltai“: Žygimantas Janavičius 13, Mario Delašas 10 taškų (8 atk. kam.).

„Rūdupis“: Artūras Milaknis 16, Edgaras Želionis 13 (10 atk. kam.), Arnas Labuckas 11 taškų.

Šiaulių „Šiauliai“ (9/4) išvykoje 93:89 (25:24, 25:20, 24:20, 19:25) įrodė pranašumą prieš Klaipėdos „Neptūno“ (5/5) vyrus.

Rungtynes svečiai pradėjo kiek aktyviau ir jau po trijų minučių po Arvydo Šikšniaus tolimo metimo pirmavo rezultatu 10:3. Visgi atkaklus klaipėdiečių darbas gynyboje bei Manto Ruikio, Lauryo Mikalausko ir Martyno Mažeikos rezultatyvios atakos jiems leido priartėti iki minimumo - 12:13. Dar po kelių akimirkų Simas Galdikas išlygino rezultatą, o M. Mažeika pataikė iš po krepšio bei išprovokavo pražangą. Po šios atakos šeimininkai jau buvo priekyje - 19:16.

Tiesa, „Neptūno“ dominavimas truko labai trumpai - šiauliečiai pirmąjį kėlinį baigė minimalia persvara (25:24), o antrojo kėlinio pradžioje svečiai po kelių Valdo Vasyliaus atakų ir Mariaus Prekevičiaus tritaškio susikrovė ir dviženklę taškų persvarą - 38:27. Klaipėdiečiai net nesiruošė nuleisti rankų ir po truputį mažino atsilikimą, o prieš pat didžiąją pertrauką Evaldas Dainys dėjimu į krepšį skirtumą sušvelnino iki 44:48. Antrasis kėlinys baigėsi jiems atsiliekant 44:50.

Po atokvėpio minučių trečiąjį kėlinį klaipėdiečiai pradėjo pakiliai nusiteikę, sužaidė atkarpą 7:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (51:50). Daugiau nei pusę kėlinio virė atkakli kova - dviem taškais priekyje buvo tai viena, tai kita ekipa. Tik vėliau šiauliečiai, sėkmingiau sužaidę kelias paeiliui atakas, šoktelėjo į priekį - 66:57, 71:62, 74:64.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje techninę pražangą užsidirbo „Šiaulių“ legionierius Rashaunas Enealas Broadusas. Vieną baudos metimą realizavo L. Mikalauskas, du - M. Mažeika. Tai klaipėdiečiams leido priartėti iki 72:76.

Visgi vėliau technine pražanga buvo nubausti ir klaipėdiečiai, po kurios šiauliečiai susikrovė dviženklę taškų persvarą - 84:72. Nepaisant to, „Neptūnas“ dar kartą rado jėgų atsitiesti ir gražino rungtynių intrigą - 88:91 (likus žaisti 1 min.). Dar kitoje atakoje Klaipėdos krepšininkai galėjo ir išlyginti rezultatą, tačiau E. Dainiaus ir prieš kelias dienas komandą papildžiusio Aido Viskonto tolimi metimai skriejo pro šalį.

„Neptūnas“: Laurynas Mikalauskas 23 (19 atk. kam.), Martynas Mažeika 18, Arturas Bruninis 10 taškų.

„Šiauliai“: Valdas Vasylius 20 (11 atk. kam.), Edvinas Ruzgas 14, Julius Jucikas 12, Darius Gvezdauskas 10 taškų.

Egidijus Dimša sugrįžo į Kėdainių „Kėdainiai-Triobet“ (4/8) komandą ir padėjo Aukštaitijos ekipai iškovoti pergalę LKL rungtynėse. Kėdainiškiai po itin dramatiškos kovos savo arenoje 73:70 (21:9, 20:26, 12:19, 20:16) nugalėjo Utenos „Juventus“ (5/8) krepšininkus.

Tik po ilgosios pertraukos į aikštę išėjęs E.Dimša per kiek daugiau nei 11 minučių surinko 8 taškus (4/4 dvitaškiai, 0/1 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo pražangą ir išnaudojo 5 asmeninių pražangų limitą.

„Kėdainiai-Triobet“: Vidas Ginevičius 15, Laimonas Kisielius 10, Vytautas Šulskis 9 taškai.

„Juventus“: Darius Pakamanis ir Karolis Petrukonis (9 atk. kam.) po 17, Arūnas Vasiliauskas 10 taškų.