Penktą pergalę iš 15-os galimų iškovoję Liudvigsburgo krepšininkai namuose 80:74 (20:14, 22:18, 18:19, 20:23) įveikė tryliktoje pozicijoje esančią Povilo Čukino atstovaujamą Tiubingeno „WALTER Tigers“ (6/10) ekipą ir užima penkioliktą vietą.

D. Zavacko indėlis į pergalę - 8 taškai, 5 atkovoti kamuoliai, 2 klaidos ir 2 pražangos. Per 26 su puse minutės (26:27) jis pataikė abu tritaškius ir 1 dvitaškį iš 4.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininką nugalėtojų gretose rungtyniavo Johnas Bowleris (22 tšk.), Johannesas Lischka (19 tšk.), Markas Dorrisas (11 tšk.) ir Alexas Herris (8 tšk.).

P. Čukinas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 10 taškų, atliko rezultatyvų perdavimą ir trissyk prasižengė. Per 14 su puse aikštelėje praleistos minutės (14:27) Puolėjas iš Lietuvos pataikė 5 dvitaškius iš 6, tačiau abu baudų metimai buvo netaiklūs.

12 taškų svečiams pelnė Adnanas Hodzičius, 11 - Louisas Campbellas, po 10 - Vaughnas Dugginsas ir Reggie Reddingas.

Dešimtą vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimantis Bonos „Telekom Baskets“ (8/8) klubas su su Benu Veikalu ir Simonu Serapinu, pirmadienį svečiuose 70:71 (15:14, 15:20, 20:13, 20:24) nusileido septynioliktoje pozicijoje esančiam Tryro TBB (5/11) penketukui, o į keturioliktą poziciją smuktelėjusi Žygimanto Jonušo atstovaujama Hageno „Phoenix“ (6/10) komanda išvykoje 59:109 (17:27, 18:21, 9:34, 15:27) pralaimėjo trečioje vietoje esantiems Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (12/4) krepšininkams.

Mače Tryre rezultatyviausiai svečių gretose žaidęs B. Veikalas per 26 su puse minutės (26:38) pelnė 18 (tritaškiai 4/6, dvitaškiai 2/3, baudos 2/2) taškų, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus, o beveik 29 minutes (28:58) rungtyniavęs S. Serapinas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 10 (tritaškiai 2/5, dvitaškiai 0/2 baudos 4/4) taškų, atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, du kartus suklydo bei 4 sykius prasižengė.

Ž. Jonušo sąskaitoje 7 (tritaškiai 0/6, dvitaškiai 2/3, baudos 3/4) taškai, 3 sugriebti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, klaida ir 4 pražangos per 24 minutes (23:51).

Čempionate pirmauja Bambergo „Brose Basket“ (13/2) klubas.