Praėjusių metų vicečempionai „Heat“ krepšininkai savo aikštėje net 118:85 (21:22, 32:24, 29:15, 36:24) sutriuškino Orlando „Magic“ atstovus.

Svečiai priešinosi tik iki antro kėlinio antros pusės, kai dar pirmavo 41:40. Vėliau „Heat“ visiškai perėmė kontrolę į savo rankas ir iki trečio ketvirčio pabaigos susikrovė jau 23 taškų persvarą (82:59), o paskutiniame kėlinyje vienu metu turėjo net 37 taškų pranašumą - 107:70.

Majamio Heat“ - Orlando „Magic“ 118:85 (21:22, 32:24, 29:15, 36:24).

„Heat“: LeBronas Jamesas 19 (26 min., 9/14 dvitaškiai, 6 atk. kam.), Terrelas Harrisas 16 (4/5 tritaškiai), Dwyane'as Wade'as ir Chrisas Boshas po 14, Derrickas Byarsas 12, Udonis Haslemas 11 taškų (9 atk. kam.).

„Magic“: J. J. Redickas (3/5 tritaškiai) ir Ryanas Andersonas (4/9 tritaškiai, 8 atk. kam.) po 22 , Jasonas Richardsonas 11 (1/6 tritaškiai), Glenas Davisas 6, Dwightas Howardas (30 min., 2/9 dvitaškiai, 6 atk. kam.) ir turkas Hedo Turkoglu po 5... Jameeras Nelsonas 1 taškas (0/4 dvitaškiai, 0/6 tritaškiai, 7 rez. perd.).

Kitoje dvikovoje stipriausia praėjusio sezono pasaulio komanda Dalaso „Mavericks“ namuose 92:106 (24:25, 27:33, 19:32, 22:16) nusileido Oklahomos „Thunder“ žaidėjams.

Svečiai trečio kėlinio pabaigoje pirmavo net 23 taškais - 90:67, bet tada pralaimėjo keturių minučių atkarpą net 0:17 ir leido varžovams priartėti iki 84:90. Vis dėlto susitikimo pabaigą užtikrinčiau sužaidė atvykėliai iš Oklahomos, kurie ir šventė pergalę rezultatu 106:90.

Dalaso „Mavericks“ - Oklahomos „Thunder“ 92:106 (24:25, 27:33, 19:32, 22:16).

„Mavericks“: prancūzas Rodrigue Beauboisas (3/6 tritaškiai) ir Dominique'as Jonesas (7 rez. perd.) po 17, Lamaras Odomas 14 (7 atk. kam.), Vince'as Carteris 9, prancūzas Ianas Mahinmi 8 taškai. Vokietis Dirkas Nowitzki ir Jasonas Kiddas nežaidė.

„Thunder“: Kevinas Durantas 21 (23 min., 4/5 dvitaškiai, 13/14 baudos), Jamesas Hardenas 16 (3/5 tritaškiai), Russellas Westbrookas ir Daequanas Cookas (4/6 tritaškiai) po 12... Serge'as Ibaka 5 taškai (17 min., 5 pražangos).