Sužaidus kiek daugiau nei pusę pirmo kėlinio komandas skyrė tik 3 taškai (9:6), tačiau tada svečiai per kitas 12 minučių sugebėjo pelnyti tik 1 tašką, pralaimėjo atkarpą 1:21 ir atsiliko jau net 7:30 (iki pertraukos likus žaisti 2 min. 30 sek.).

Vos 11 pelnytų taškų per vieną rungtynių pusę - nuo šiol naujas Eurolygos antirekordas. Iki šiol mažiausiai, t. y. 14 taškų, per du kėlinius buvo surinkę Novo Mesto „Krka“ krepšininkai 2003 metų mače su CSKA, kurį pralaimėjo net 35:89 (21:48, 14:41).

Ne ką sėkmingiau „Asseco Prokom“ žaidėjai pradėjo ir ketvirtą kėlinį: pirmas penkias minutes pralaimėjo 0:10 ir leido varžovams įgyti net 37 taškų pranašumą 27:64. Tiesa, likusią mačo dalį lenkai sužaidė sėkmingiau (14:4) ir kiek sumažino nepadorų skirtumą.

„Asseco Prokom“ šiame mače dvitaškius metė vos 30 proc. taiklumu (11/36), tritaškius - 16 proc. (4/24), baudas - 58 proc. (7/12).

„Uniks“: Henry Domercantas 18 (4/5 tritaškiai, 8 atk. kam.), Terrellas Lyday'us 11 (2/2 tritaškiai), Kelly McCarty 10 taškų.

„Asseco Prokom“: Jerelas Blassingame'as 10, Donatas Motiejūnas 7 taškai (30 min., 2/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 6 atk. kam., 1 per. kam., 1 klaida, 3 pražangos).

Donatas Motiejūnas (per vidurį)

Primename, kad prieš du turus „Asseco Prokom“ ekipa jau buvo patyrusi panašią nesėkmę, kai savo aikštėje net 45:76 nepasipriešino Barselonos „Regal Barcelona“ atstovams.

„Montepaschi“ panaikino 15 taškų deficitą ir laimėjo

Fantastišką pergalę Eurolygos D grupėje iškovojo be traumuotų Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus žaidusi Sienos „Montepaschi“ (7/2) komanda. Ji namuose 77:74 (23:20, 13:15, 11:24, 30:15) privertė pirmą kartą suklupti Barselonos „Regal Barcelona“ (8/1) krepšininkus.

Be lietuvių, „Montepaschi“ nepadėjo ir pagrindinis atakų organizatorius Bo McCalebbas.

Po Chucko Eidsono dvitaškio ketvirto ketvirčio starte svečiai turėjo net 15 taškų pranašumą (62:47), tačiau tuomet italai surengė spurtą 6:0 ir skirtumas sumažėjo iki vienženklio.

Ch. Eidsonas pasižymėjo ir iš tolimos distancijos (65:53), bet tai šeimininkų nepalaužė. Igorio Rakočevičiaus ir Pietro Aradori vedama Sienos ekipa sumažino skirtumą iki 7 taškų - 60:67.

Likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes pataikė Juanas Carlosas Navarro (64:73). bet kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo paskutiniai Barselonos ekipos taškai mače.

Aistringai fanų palaikomi „Montepaschi“ krepšininkai likus 26 sekundėms persvėrė rezultatą - 74:73. J. C. Navarro suklydo, tad svečiams reikėjo greitos pražangos. Likus vos 3 sekundėms J. C. Navarro užsidirbo techninę pražangą ir rungtynių nugalėtojas niekam nebekėlė abejonių.

„Montepaschi“: Igoris Rakočevičius 21, Pietro Aradori 20, Nikos Zisis 16 taškų.

„Regal Barcelona“: Erazemas Lorbekas 22, Chuckas Eidsonas 14, Pete Mickealas 9 taškai (6 atk. kam.).

Nepaisant nesėkmės katalonai užsitikrino pirmąją D grupės poziciją, o Sienos komanda grupėje tikrai bus antra.

A grupėje - tikra painiava, o M. Gecevičius nepasižymėjo

Lengvą ir labai svarbią pergalę Eurolygos A grupėje iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ (5/4) komanda su Martynu Gecevičiumi. Graikijos vicečempionė namuose 86:61 (18:12, 20:17, 25:15, 23:17) sutriuškino Kantu „Bennet“ (5/4) krepšininkus.

Lietuvis žaidė tik 8 minutes ir nė sykio nemetė į krepšį. Gynėjas atkovojo kamuolį, išprovokavo pražangą, 2 sykius pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 22 (5 rez. perd.), Georgios Printezis 14 (5/6 dvit.), Kyle'as Hinesas ir Lazaros Papadopoulos 12, Pero Antičius 8 taškai.

„Bennet“: Vladimiras Micovas 17, Maartinas Leunenas 9, Carlosas Gianella 8 taškai.

Kitose A grupės rungtynėse Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (5/4) klubas savo aikštelėje 70:80 (14:25, 19:19, 17:23, 20:13) nusileido Bilbao „Bizkaia Basket“ (4/5) ekipai.

Sėkmingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo D'Oras Fischeris, kuris pelnė 16 taškų (7/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 10 kamuolių ir atliko rezultatyvų perdavimą. Krepšininkas taip pat išprovokavo pražangą, tačiau 3 kartus prasižengė pats.

Stambulo ekipoje rezultatyviausias buvo 19 taškų pelnęs Emiras Preladzičius (3/9 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 4/6 baudos). E. Preladzičius sugriebė 7 kamuolius, rezultatyviai perdavė kamuolį, tačiau neišvengė 2 klaidų.

„Fenerbahce Ulker“: Emiras Preladzičius 19, Jamesas Gistas ir Roko Ukičius po 11, Jerrellsas Curtis 9 taškai.

„Bizkaia Basket“: D'Oras Fischeris 16, Rogeris Grimau 13, Aaronas Jacksonas 11, Marko Baničius 10 taškų.