"Los Angeles Lakers" - "Seattle SuperSonics" 80:87 (20:20, 24:14, 16:27, 20:26).

Po pralaimėjimo NBA superfinale, Los Andželo klubą paliko treneris Philas Jacksonas, ilgametis lyderis Shaquille'as O'Nealas, įžaidėjas Gary Paytonas, puolėjas Rickas Foxas, gynėjas Derekas Fisheris. Neaiški ir dar vieno žaidėjo - Karlo Malone'o ateitis. Pastarasis dėl traumų šį sezoną gali aikštėje ir nepasirodyti.

Net ir smarkiai atsinaujinęs "Lakers" klubas trečiajame ketvirtyje po Kobes Bryanto tritaškio užtikrintai pirmavo 53:38. Tačiau varžovai nebuvo linkę lengvai pasiduoti.

"Sonics" spurtavo 22:7 ir prieš trečiojo kėlinio pabaigą pirmavo 60:57, o ketvirtąjį pradėję spurtu 18:7 tapo nebepavejami.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Ray'us Allenas - 25 taškai. 17 pridėjo Rashardas Lewisas, 13 - Antonio Danielsas. NBA debiutuojantis turkas Ibrahimas Kutluay per šešias minutes įmetė 2 taškus.

"Lakers" komandoje nesulaikomas buvo K.Bryantas. Gynėjas per 41 minutę pelnė 35 taškus (6/8 dvitaškių, 7/13 tritaškių). Kitas klubo senbuvis - Stanislavas Medvedenko įmetė 12 taškų. "Lakers" naujokas - dvidešimtmetis kroatas Saša Vujačičius per 7 minutes pelnė 3 taškus.

"Orlando Magic" - "Memphis Grizzlies" 95:99 (23:24, 23:26, 29:27, 20:22).

Grantas Hillas po ilgos pertraukos pasirodė aikštėje, tačiau tai nepadėjo Orlando klubui iškovoti pergalės ikisezoninėse rungtynėse. Iki tol per tris sezonus žaidęs vos 47 rungtynes, šįmet krepšininkas tiki pagaliau išsigydęs kairiąją čiurną.

Tiesa, pirmosios rungtynės po ilgos pertraukos jam susiklostė nesėkmingai. Per 16 minučių G.Hillas prametė visus 4 metimus "iš žaidimo" ir vienintelius taškus tepelnė dviem baudų metimais.

"Magic" gretose puikiai debiutavo pirmasis naujokų biržos šaukimas aštuoniolikmetis Dwightas Howardas. Jis per 32 minutes pelnė 18 taškų (8/12 dvit., 2/8 baudų) ir atkovojo 9 kamuolius. Visgi ketvirtajame kėlinyje lemiamomis akimirkomis krašto puolėjas net 4 kartus iš eilės prametė baudų metimus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Stromile'as Swiftas - 16 taškų (7/10 dvit., 2/2 baudų). Ispanas Pau Gasolis pridėjo 12 taškų (0/1 trit., 2/8 dvit., 8/10 baudų) ir 10 atk. kam., Lorenzo Wrighto, Earlo Watsono bei Briano Cardinalo sąskaitose - po 10 taškų.

Orlando ekipoje išsiskyrė šią vasarą po mainų klubą papildę buvę "Houston Rockets" žaidėjai - Cuttino Mobley pelnė 24 (3/6 trit., 6/10 dvit., 3/4 baudų), Steve'as Francis - 19 taškų (4/12 dvit., 11/11 baudų), atkovojo 7 kamuolius bei tiek pat kartų rezultatyviai asistavo kamuolį komandos draugams. Turkas Hedo Turkoglu per 25 minutes įmetė 15 taškų (2/2 trit., 4/6 dvit., 1/2 baudų).

Kitos ikisezoninės NBA rungtynės:

"Philadelphia 76ers" - "Washington Wizards" 114:107 (27:30, 21:25, 24:30, 42:22).

"76ers": Markas Jacksonas - 21 taškas, Allenas Iversonas - 16, Glennas Robinsonas - 10.

"Wizards": Jarvis Hayesas - 23 taškai, Antawnas Jamisonas - 16, Laronas Profitas - 14.

"Boston Celtics" - "Chicago Bulls" 104:74 (29:23, 28:13, 29:18, 18:20).

"Celtics": Paulas Pierce'as - 18 taškų, Ricky Davisas - 15, Raefas LaFrentzas - 13.

"Bulls": Tommy Smithas - 13, Eddy Curry - 10, Kirkas Hinrichas - 9, Andresas Nocioni - 6.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.