D.Motiejūnui pritrūko dviejų balų

Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija) klubas ketvirtadienį svečiuose 82:84 nusileido Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) komandai, o 26-erių metų 206 cm ūgio puolėjas M. Teletovičius į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 32 taškus, atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, dukart suklydo, išnaudojo 5 pražangų limitą ir privertė varžovus prasižengti 8 sykius.

Per 37 žaidimo minutes (37:15) bosnis pataikė 5 dvitaškius iš 8, 7 dvitaškius iš 16 bei realizavo 3 baudos metimus iš 4.

Antras tarp naudingiausių savaitės krepšininkų su 33 naudingumo balais liko 20-metis 208 cm ūgio ispanas Nikola Mirotičius (Madrido „Real“, Ispanija), trečią vietą su 27 balais užėmė 26-erių metų 190 cm ūgio amerikietis Acie Law (Belgrado „Partizan“, Serbija), o naudingiausiųjų žaidėjų penketuką užbaigia po 25 balus surinkę 26-erių metų 197 cm ūgio kroatas Krunoslavas Simonas („KK Zagreb“, Kroatija) ir 30-metis 187 cm ūgio amerikietis Julius Jenkinsas (Bambergo „Brose Baskets“, Vokietija).

Gdynės „Asseco Prokom“ puolėjas Donatas Motiejūnas, prie pirmos lenkų komandos pergalės 67:52 prieš Liublijanos „Union Olimpia“ krepšininkus, pelnęs 11 taškų ir atkovojęs 21 kamuolį bei 23 naudingumo balus, šį kartą liko visiškai šalia naudingiausių penketo.

Gražiausias savaitės epizodas - G.Basile tritaškis

Įspūdingiausių Eurolygos momentų dešimtuke šį kartą devintoje vietoje - Maskvos CSKA klubo žaidėjo lietuvio Ramūno Šiškausko metimas nuo trijų taškų linijos paskutinę varžybų trečiojo kėlinio sekundę.

Antroje pozicijoje - galingas Mike'o Batiste dėjimas į Kauno „Žalgirio“ krepšį.

Gražiausiu epizodu pripažintas sudėtingas gynėjo Gianlucos Basiles tritaškis paskutinėmis rungtynių su Bilbao „Bizkaia Basket“ ekipa sekundėmis, kuris lėmė dramatiškas Kantu „Bennet“ pergalę 67:64.