Kitas Maskvos klube rungtyniaujantis krepšininkas iš Lietuvos D. Lavrinovičius rungtyniavo 20 minučių ir pasižymėjo 5 taškais (1/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo net 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir prasižengė 2 kartus.

CSKA: Jamontas Gordonas 18, Nedadas Krstičius 14, Sammy Mejia 13, Ramūnas Šiškauskas 11, Darjušas Lavrinovičius 5 taškai.

„KK Zagreb“: Krunoslavas Simonas 21, Joshas Heytvetas 18, Seanas Gregory May'us 13 taškų.

T.Pačėso treniruojama „Asseco Prokom“ ekipa su D.Motiejūnu iškovojo pirmą pergalę šį sezoną

Pirmą pergalę šių metų Eurolygos sezone iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama ir Tomo Pačėso treniruojama Gdynės „Asseco Prokom“ (1-7) ekipa, kuri namuose rezultatu 67:52 (13:15; 14:15; 23:3; 17:19) įveikė Liublijanos „Union Olimpia“ (1-7) krepšininkus.

Lemiamas lūžis įvyko trečiame kėlinyje, kai „Asseco Prokom“ klubas spurtavo 20:3 (50:33) ir susikrovė saugią - 17 taškų - persvarą.

D. Motiejūnas per 36 žaidimo minutes pelnė 11 taškų (2/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/5 baudos), atkovojo net 21 kamuolį (18 jų - gynyboje), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 4 sykius pažeidė taisykles, prarado 2 kamuolius bei surinko 23 naudingumo balus.

Lietuvis atkovojo 18 kamuolių gynyboje ir tai yra naujas Eurolygos rekordas. Po 17 kamuolių po savo krepšiu yra sugriebę Josephas Blairas ir Mirsadas Turkčanas.

„Asseco Prokom“ - „Union Olimpia“ - 67:52 (13:15; 14:15; 23:3; 17:19).

„Asseco Prokom“: Jerelas Blassingame'as, Lukaszas Sewerynas ir Przemyslawas Frasunkiewiczius po 12, Donatas Motiejūnas 11 (21 atk. kam.), Adamas Lapeta 9 taškai (11 atk. kam.).

„Union Olimpia“: Borisas Rothbartas 16 (11 atk. kam.), Deonas Thompsonas ir Aleksandras Čapinas ( 7 rez. perd.) po 11, Sasu Salinas 10 taškų.

„Anadolu Efes“ krepšininkai įveikė varžovus iš Milano

Stambulo „Anadolu Efes“ (5-3) ekipa Eurolygos C grupės rungtynėse 84:70 (22:13, 23:14, 21:25, 18:18) namuose įveikė Milano „EA7 Emporio Armani“ (2-6) krepšininkus.

Sėkmingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Sinanas Guleras, kuris pelnė 14 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo du kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir kartą prasižengė.

Milano klube naudingiausias buvo 17 taškų (6/8 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/3 baudos) pelnęs Malikas Hairstonas. Krepšininkas taip pat išprovokavo 5 pražangas, tačiau pats prasižengė dusyk ir kartą suklydo.

„Anadolu Efes“ - „EA7 Emporio Armani“ - 84:70 (22:13, 23:14, 21:25, 18:18).

„Anadolu Efes“: Sinanas Guleras 14, Cenkas Akyolas ir Saša Vujačičius po 12, Estebanas Batista 10 taškų.

„EA7 Emporio Armani“: Malikas Hairstonas 17, Ioannis Bourousis ir Antonis Fotsis po 13 taškų.

Fantastiškas G.Basile tritaškis išplėšė pergalė „Bennet“ ekipai

Eurolygos A grupės rungtynėse Kantu „Bennet“ (5-3) ekipa po dramatiškai pasibaigusių rungtynių 67:64 (17:14, 23:13, 14:20, 13:17) svečiuose įveikė Bilbao „Bizkaia Basket“ (3-5) komandą.

Ketvirto kėlinio pabaiga susiklostė ypač dramatiškai. Iki paskutinio ketvirčio pabaigos likus 14 sekundžių dviem taškais pirmavo „Bennet“ ekipa. Vis dėlto, iki rungtynių pabaigos žaisti likus vos 2 sekundes Kostas Vasilliadis pataikė iš toli. Dideliam Bilbao klubo fanų nusivylimui buvo įskaityti tik du taškai, nes paaiškėjo, jog K. Vasilliadis mesdamas kamuolį užmynė tritaškio liniją (64:64).

Kai jau atrodė, jog komandoms teks žaisti pratęsimą, aidint rungtynių pabaigą skelbiančiam švilpukui, Gianluca Basile pataikė fantastišką tritaškį ir išplėšė pergalę „Bennet“ ekipai (67:64).

„Bennet“ - „Bizkaia Basket“ - 67:64 (17:14, 23:13, 14:20, 13:17).

„Bennet“: Vladimiras Micovas 13, Giorgi Šemardini 11, Maartenas Leunenas 10 taškų.

„Bizkaia Basket“: Marko Baničius 16, Rogeris Grimau 11, Janis Blums ir Kostas Vasilliadis po 10 taškų.

„Fenerbahce Ulker“ Prancūzijoje įveikė Nancy SLUC komandą

A grupėje pergalę iškovojo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (5-3) ekipa, svečiuose 73:53 (22:15, 10:10, 17:15, 24:13) įveikusi galimybes pNancy SLUC (3-5) komandą.

SLUC: Jamalas Shuleris 17, Akinas Akingbala 11, Kenny Gregory 8, Pape Amagou 7 taškai.

„Fenerbahce Ulker“: Jamesas Gistas 16 (7 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius ir Curtisas Jerrellsas po 14, Omeras Onanas 8 taškai.