„Centras“ iš Lietuvos rungtyniavo kiek daugiau nei 20 minučių. Aukštaūgis surinko 5 taškus (2/6 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, po 2 sykius pažeidė taisykles ir suklydo.

„Chimki“: Thomasas Kelati 16, Vitalijus Fridzonas 14, Sergejus Monia ir Zoranas Planiničius po 13 taškų.

PAOK: Dimos Dikoudis 13, Rashadas Wrgihtas 11, Michailas Giannakdis ir Nikos Kalesas po 8, Martynas Andriuškevičius 5 taškai.

„Turow“ ekipa su G.Gustu išsigelbėjo po dviejų pratęsimų

Pergalę H grupėje iškovojo Zgoželeco „Turow“ (2-2) komanda su Giedriumi Gustu, namuose po dviejų pratęsimu rezultatu 91:87 (12:18, 14:23, 24:20, 22:11, 8:8, 11:7) įveikusi Berlyno ALBA (3-1) ekipą.

G. Gustas per 22 minutes pelnė 4 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir prarado po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

ALBA trečio kėlinio pabaigoje pirmavo 19 taškų skirtumu, bet savo persvaros neišsaugojo.

„Turow“: Davidas Jacksonas 23, Konradas Wysocki 19, Danielis Kickertas 16, Giedrius Gustas 4 taškai.

ALBA: Derrickas Allenas 21, Heiko Schaffartzikas 17, Torinas Francisas 16 taškų.

R.Butauto auklėtiniai pralaimėjo Prancūzijoje

Ramūno Butauto treniruojamas Rygos VEF klubas su Antanu Kavaliausku B grupėje svečiuose pralaimėjo Šolė „Cholet Basket“ komandai iš Prancūzijos 68:72 (12:16, 20:23, 15:12, 21:21). A. Kavaliauskas per beveik 27 minutes (26:46) pelnė 10 taškų (3/6 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė.

„Cibona“ klubas patyrė ketvirtą nesėkmę

Ketvirtą pralaimėjimą A grupės varžybose patyrė Zagrebo „Cibona“ (0-4) ekipa, kuri namuose 76:78 turėjo pripažinti Donecko „BC Doneck“ (3-1) komandos pranašumą.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutei iki ketvirto kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (74:74), tačiau netrukus kroatai išsiveržė į priekį (76:74). Kitoje atakoje „Doneck“ krepšininkas Ivanas Radenovičius baudų metimais išlygino rezultatą (76:76), o likus 9 sekundėms Vule Avdalovičius baudų metimais išplėšė pergalę ukrainiečiams (76:78).

„Cibona“: Andrija Žižičius 16 (12 atk. kam.), Goranas Sutonas 13 (6 atk. kam.), Antwainas Barbouras ir Davoras Kusas po 12, Hrvoje Kovocevičius 8 taškai.

„Doneck“: Ramelas Curry 16 (4 rez. perd.), Vule Avdalovičius 14 (6 kld.), Ivanas Radenovičius ir Lee Mitchelas po 13 taškų.

Rezultatai:

A grupė

Zagrebo „Cibona“ - „Doneck - 76:78 (15:16, 19:22, 21:23, 21:17);

Gravleno „Gravelines“ - Jeruzalės „Hapoel“ - 97:74 (27:13, 24:20, 24:22, 22:19).

A grupės turnyro lentelė

1.Gravelines4408
2.Doneck4317
3.Hapoel4135
4.Cibona4044

B grupė

Maksvos srities „Chimki - Salonikų PAOK - 89:65 (22:18, 18:14, 29:13, 20:20);

Šolė „Cholet“ - Rygos VEF - 72:68 (16:12, 23:20, 12:15, 21:21).

B grupės turnyro lentelė

1.Chimki4408
2.VEF4226
3.PAOK4135
4.Cholet4135

D grupė

„Valencia“ - Sofijos „Lukoil Academic“ - 83:59 (18:11, 13:13, 31:12, 21:23);

Vilerbano ASVEL - Ostendės „Telindus“ - 83:65 (18:8, 23:21, 21:16, 21:20).

D grupės turnyro lentelė:

1.ASVEL4317
2.Valencia4317
3.Lukoil Academic4226
4.Oostende4044

E grupė

„Banvitspor“ - Las Palmo „Gran Canaria“ - 79:54 (20:20, 25:10, 21:15, 13:9);

Frankfurto „Skyliners“ - Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ - 58:69 (11:13, 9:13, 10:25, 18:18).

E grupės turnyro lentelė:

1.Gran Canaria4317
2.Lokomotiv-Kuban4317
3.Banvitspor4226
4.Skyliners4044

G grupė

Miuncheno „Bayern“ - Peterburgo „Spartak“ - 60:72 (10:20, 18:19, 21:17, 11:16);

Trevizo „Benetton“ - Zagrebo „Cedevita“ - 82:68 (26:7, 13:20, 22:24, 21:17).

G grupės turnyro lentelė:

1.Spartak4408
2.Benetton4226
3.Bayern4135
4.Cedevita4135

H grupė

Podgoricos „Budučnost“ - „Dexia Mons“ - 85:78 (9:18, 18:18, 20:21, 22:12, 16:9), - po pratęsimo;

Zgoželeco „Turow“ - Berlyno ALBA - 91:87 (12:18, 14:23, 24:20, 22:11, 8:8, 11:7), - po 2 pratęsimų.

H grupė:

1.ALBA4317
2.Budučnost4226
3.Turow4226
4.Dexia Mons4135