Rungtynių pradžioje abiejų komandų žaidėjos dažnai klydo vienos kitų gynybos gniaužtuose, metimai dažnai skriejo pro šalį ir po 10 minučių buvo galima tikėtis didelės kovos - 13:12.

Tačiau antrame ketvirtyje kaunietės padidino tempą ir BC „Tiketos“ žaidėjos pradėjo strigti. Po netaiklių Vilniaus klubo žaidėjų metimų Aurimo Jasilionio treniruojamos krepšininkės rezgė viena po kitos žaibiškas atakas ir vis tolo. Viešnioms nepadėjo ir dažnai prašomos minutinės pertraukėlės. Leidusios buvusioms čempionato lyderėms per kėlinį įmesti vos 5 taškus kaunietės prieš pertrauką turėjo jau solidžią persvarą - 38:17.

Per likusias 20 minučių aikštelėje vaizdas per daug neapsikeitė. Išskirti galima tik svečių ekipos vidurio puolėją Kristiną Palaimaitę, kuri nenuleido rankų ir rinko brangius taškus savo komandai.

KC „KTU Kaunas“ ekipoje ir vėl žibėjo NMKL lapkričio mėnesio simbolinio penketuko žaidėjos Justina Matuzonytė bei Laura Želnytė. Puikiai komandai dirigavo ir net 12 rezultatyvių perdavimų atliko Greta Tamašauskaitė. Tai dar vienas šių metų NMKL rekordas.

Vilniečių gretose Kristina Palaimaitė atliko trigubą dublį: 20 taškų, 14 išprovokuotų pražangų ir tiek pat atkovotų kamuolių.

KC „KTU Kaunas“: J. Matuzonytė 18 (9 atk. kam, 32 naud. balai), G. Jasiunskaitė 15, L. Želnytė (10 atk. kam.) ir G. Tamašauskaitė (12 rez. perd.) po 10 taškų.

BC „Tiketa“: K. Palaimaitė 20 (14 atkovotų k., 14 išprovokuotų pr., 28 naud. balai), J. Staskonytė ir D. Lukavičiūtė po 7 taškus.

„Puikios rungtynės. Tikėjomės daugiau iš priešininkių, bet viskas gerai, juk žaidėme namų aikštelėje. Pirmadienį laukia LKF taurės rungtynės, tad turėjome gerą įvadą. BC „Tiketa“ - šauni komanda, tačiau su manimi, manau, daug kas sutiks, kad esame fiziškai stipresnė ir greitesnė ekipa. Neveltui treniruojamės du kartus per dieną“, - sakė šeimininkių treneris Aurimas Jasilionis.

„Sunkios rungtynės, varžovės mus pranoko, daugiau nėra ką pridurti. Mes mažiau treniruojamės, tas ir jaučiasi aikštelėje. Vilniuje stengsimės atsirevanšuoti“, - po rungtynių kalbėjo vilniečių gynėja Aistė Babianskaitė.