Tokiu būdu prieš atsakomąsias rungtynes, kurios gruodžio 14 dieną vyks Utenoje, Roberto Giedraičio auklėtiniai turi septyniolikos taškų deficitą.

Be Žydrūno Urbono rungtyniavusių uteniškių padėtis dar labiau pasunkėjo antrame kėlinyje, kai traumas patyrė Darius Pakamanis ir Gintautas Matulis. Tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai spurtavo 12:0, o po Vytauto Šulskio penkių taškų iš eilės Kėdainių klubo pranašumas jau viršijo dvidešimties taškų ribą - 41:19.

Aštuoni Tomo Gaidamavičiaus taškai iš eilės trečio kėlinio viduryje buvo padėję „Juventus“ komandai kiek sumažinti atsilikimą (36:51), o paskutinio ketvirčio pradžioje komandas skyrė tik devyni taškai - 56:65.

Praktiškai be keitimo rungtyniavę Utenos krepšininkai mačo pabaigoje pavargo, todėl tuo pasinaudoję kėdainiškiai vėl nutolo ir laimėjo rungtynes rezultatu 78:61.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Davidas McClure'as - 17 taškų ir 14 atk. kam., Vytautas Šulskis 14 taškų ir Laimonas Kisielius 10 taškų.

„Juventus“ komandai po 12 taškų surinko Tomas Gaidamavičius (6 rez. perd.) ir Karolis Petrukonis (7 atk. kam.), 11 - Arūnas Vasiliauskas (dvitaškiai 0/5), 10 - Vaidotas Volkus, 7 - Darius Pakamanis.

Kitose antradienio rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ žaidėjai savo aikštėje 61:52 (18:11, 16:13, 16:14, 11:14) įveikė Mažeikių „Mažeikių“ ekipą.

„Pieno žvaigždės“: Aurimas Kieža (8 atk. kam.) ir Žydrūnas Kelys (5 rez. perd.) po 11, Eimantas Bendžius (5/6 dvitaškiai, 0/6 tritaškiai, 9 atk. kam.) 10 taškų.

„Mažeikiai“: Mindaugas Stašys (6 klaidos) 15, Dainius Vaitelis 10 taškų.

Trečią porą sudarys Šiaulių „Šiaulių“ ir Klaipėdos „Neptūno“ komandos. Prienų „Rūdupis“ šių metų LKF taurės turnyrą pradės nuo trečio etapo, ketvirtfinalio, o Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ - nuo pusfinalio.