Likus žaisti 18 sekundžių iki ketvirto kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (84:84), tačiau abi ekipos apsikeitė dvitaškiais - paskutinį dvitaškį, išplėšusį pratęsimą, pataikė „Delikateso“ puolėjas Vytautas Edvardas Pikalavičius. Pratęsimas, kaip ir visos rungtynės, vyko taškas į tašką ir svečiai iš Radviliškio išsiveržė pergalę bei tapo vienvaldžiais Nacionalinės lygos lyderiais.

Joniškiečiams nepadėjo net 35 Vidmanto Užkuraičio taškai. „Delikateso“ lyderis pataikė net 6 tritaškius iš 11 bei pusę savo mestų dvitaškių - 6 iš 12.

„KK Radviliško-Juodelių“ ekipos gretose nesulaikomas buvo Tomas Rakauskas, kuris pelnė 29 taškus (5/11 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 10/12 baudos) bei surinko 32 naudingumo balus.

„KK Radviliško-Juodelių“: Tomas Rakauskas (10/12 baudos, 9 išprov. pražang.) 29, Žilvinas Petraitis 19, Audrius Mineikis 14 (10 atk. kam.), Juozas Ramanauskas 13 (8 atk. kam.), Lukas Pipiras 10 taškų.

„Delikatesas“: Vidmantas Užkuraitis 35 (6/11 tritaškiai, 6 rez. perd., 9 išprov. pražang.), Aivaras Kvedaravičius 19 (7 atk. kam.), Irmantas Lianzbergas, Paulius Klemas ir Vytautas Edvardas Pikalavičius po 11 taškų.

Po šių rungtynių „KK Radviliškis-Juodeliai“ su 11 pergalių ir 3 pralaimėjimais tapo vienvaldžia lygos lydere, o „Delikatesas“ su 10 pergalių ir 4 pralaimėjimais žengia antri.

Kitose rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ (7-7) po pratęsimo 97:101 (31:27, 20:18, 17:11, 19:31, 10:14) nusileido „Mažeikių“ (6/8) ekipai.

Nugalėtojų gretose sužibėjo neseniai komandą papildęs Mindaugas Stašys - jis pelnė 21 tašką (3/9 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 12/14 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius. Gynėjas taip pat suklydo 4 kartus, tiek pat kartų pažeidė taisykles bei išprovokavo 9 varžovų pražangas. Jo sąskaitoje +25 naudingumo balai.

Per paskutines 3 ketvirto kėlinio minutes jis baudų metimais pelnė 8 iš 10 paskutinių „Mažeikių“ ir padėjo savo ekipai išplėšti pratęsimą.

„Sūduva“: Aurimas Birgelis 24 (6 rez. perd., 9 išprov. pražang., 6 klaid., 4 per. kam., +30 nauding. bal.), Paulius Gvazdaitis 21 (9/11 dvitaškiai, 10 atk. kam., +28 nauding. bal.), Arūnas Krivonis 18 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Žilvinas Kulklierius 12 (4 rez. perd.), Karolis Pupinis 10 taškų (7 atk. kam.).

„Mažeikiai“: Dainius Vaitelis 22 (10 atk. kam.), Mindaugas Stašys 21, Parrishas Brownas 19, Remigijus Trakimas 14, Modestas Šidlauskas 13 taškų.

Vieni lygos autsaiderių Šiaulių „ABRO-Universitetas“ (4-10) pateikė staigmeną ir namuose 66:65 (15:18 14:19 13:16 24:12) įveikė Kauno „Žalgirį-Sabonio krepšinio centrą“ (8-6).

Po trijų kėlinių kauniečiai vis dar turėjo solidžią 11 taškų persvarą, tačiau antroje ketvirto kėlinio pusėje šiauliečiai pradėjo spurtą ir išplėšė pergalę, kai, likus 8 sekundėms, Rokas Giedraitis įmetė pergalingą baudos metimą.

„ABRO-Universitetas“: Rokas Giedraitis 15 (8 atk. kam.), Nerijus Mika ir Agnius Gurklys po 13, Edvinas Vaupšas 11 (12 atk. kam.), Julius Jucikas 10 taškų.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: Justas Tamulis ir Kasparas Vecvagaras po 13 (5 atk. kam.), Tauras Jogėla 11 (5 atk. kam.), Rolandas Jakštas 9 taškai (6 atk. kam.).

Ir toliau turnyro lentelės dugne lieka „Gargždai-Bremena“ (3-11) ekipa, kuri po dramatiškos kovos 88:90 (23:21 24:26 27:20 14:21) nusileido Pakruojo „Merestos“ (7-7) krepšininkams.

Pakruojo ekipai pergalę atnešė Audriaus Maneikio dvitaškis paskutinę rungtynių sekundę.

„Gargždai-Bremena“: Artūras Gudaitis 25 (9 atk. kam.), Mantas Martinkus 16 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Karolis Timofejavas 12 taškų.

„Meresta“: Liudas Radavičius 25, Aivaras Galkauskas 19, Audrius Maneikis 17, Simonas Slivka 13, Klymas Artamonovas 10 taškų.

Jau antras rungtynes su nauju treneriu Gvidonu Markevičiumi sužaidė Vilniaus Šarūno Marčiulionio krepšinio akademija (5-9). Vilniečiai savo aikštėje 72:73 (16:15 23:16 12:23 21:19) nusileido Jonavos „TRIOBET“ (8-6) ekipai.

Rungtynės vyko taškas į tašką ir, likus rungtyniauti kiek daugiau nei tris minutes, po Vaido Trepočkos dvitaškio rezultatas tapo lygus (64:64). Tačiau tai truko neilgai ir jonaviečiai išsiveržė į priekį. Rungtynių pabaigoje Š. Marčiulionio krepšinio akademija dar bandė gelbėtis, tačiau buvo per vėlu, o Jono Elvikio mestas tritaškis paskutinėmis akimirkom pasiekė tikslą, tačiau to pergalei pasiekti nepakako - 72:73 pergalę pasiekė „TRIOBET“ krepšininkai.

Š. Marčiulionio KA: Jonas Elvikis (11/14 baudos), Osvaldas Olisevičius (8 atk. kam., 4 per. kam.) ir Tomas Lekūnas po 10 taškų.

„TRIOBET“: Audrius Vasiliauskas 20, Vytautas Kružikas 11, Martynas Linkevičius 9 taškai (9 atk. kam.).

Dviejų lygos vidutiniokų akistatoje „Šilutė“ (6-8) rezultatu 86:82 (22:19, 22:23, 22:21, 20:19) įveikė Vilniaus „Perlą-MRU“ (7-7) ekipą.

Po „Šilutės“ minutės pertraukėlės ketvirto kėlinio pabaigoje „Perlo-MRU“ ekipos gynėjas Paulius Semaška „smeigė“ dvitaškį ir sumažino varžovų pranašumą iki vieno taško (83:82), tačiau per likusį laiką, 21 sekundę, vilniečiams nieko pakeisti nepavyko.

„Šilutė“: Vitalis Pancerevas 18, Mantas Tamaševičius 14 (9 atk. kam.) 14, Artūras Kaubrys (8 atk. kam.) ir Ignas Razutis (6 rez. perd.) po 12, Evaldas Šaulys 11, Egidijus Ramanauskas 10 taškų.

„Perlas-MRU“: Mantas Kazonas 18, Gintautas Vileita 17 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Tadas Padegimas 12, Karolis Brusokas 10, Paulius Semaška 7 taškai (6 atk. kam., 7 rez. perd.).

Vilniaus „Statyba“ (7-7) be didesnių problemų pasiekė septintą pergalę rezultatu 81:61 (27:22 17:11 19:16 18:12) įveikusi Klaipėdos „Naftą-Universitetą“ (8-6).

Šiose rungtynėse klaipėdiečiai tritaškius metė vos 18 proc. taiklumu, o jų varžovai pataikė kas antrą tolimą metimą - 9 iš 18 (50 proc.).

„Statyba“: Remigijus Sugintas 18, Vitalijus Lukša 16 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Tadas Rinkūnas 14, Ovidijus Varanauskas 8 taškai (7 atk. kam.).

„Nafta-Universitetas“: Modestas Kumpys 13 (10 atk. kam.), Haroldas Venskus 12, Julius Kazakauskas ir Viktoras Chodosovskis po 10 taškų.

NKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):