Rungtynių lūžis įvyko pačioje antrosios mačo pusės pradžioje. Šeimininkai į varžovų krepšį pasiuntė tris tritaškius ir susikrovę dviženklį pranašumą (48:34).

Kazanės krepšininkai ryškiai dominavo iki pat ketvirto ketvirčio pabaigos.

„Uniks“: Terrellas Lyday'us 22 (7/8 dvit., 7 rez. perd., 30 naud. bal.), Mike'as Wilkinsonas 20 (4/5 trit.), Vladimiras Veremeenko 11, Henry Domercantas 8 (7 atk. kam.) taškai.

„Union Olimpija“: Ratko Varda 13, Danny Greenas ir Benas Woodside'as po 8 taškus.

Kitame D grupės mače dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo ir pirmą Eurolygos ratą be pralaimėjimų užbaigė Barselonos „Regal Bacelona“ (5/0) ekipa. Ispanijos čempionė svečiuose 70:66 (19:19, 25:10, 17:19, 9:18) palaužė Dariaus Songailos atstovaujamą Stambulo „Galatasaray“ (2/3) klubą.

Po Pete Mickealo dvitaškio trečiojo ketvirčio viduryje, katalonai susikrovė 20 taškų pranašumą (56:36). Visgi turkai nenuleido rankų ir parodę charakterį sugebėjo atsitiesti. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 7 minutes, komandas skyrė 12 taškų (64:52), tuomet šeimininkai spurtavo 8:0 ir pradėjo minti varžovams ant kulnų.

Likus žaisti 46 sekundes Lukša Andričius realizavo dvitaškį su pražanga (68:65). „Regal Barcelona“ surengė ilgą pozicinę ataką, tačiau ji pasibaigė Juano Carloso Navarro žingsniais.

Stambulo ekipos ataką nutraukė Jaka Lakovičiui per rankas kirtęs Erazemas Lorbekas. „Galatasray“ įžaidėjas likus 11 sekundžių galėjo sumažinti skirtumą iki minimalaus, bet pataikė tik vieną baudos metimą - 66:68. Netrukus prie baudų metimo linijos atsidūrė ir Marcelinho Huertas, tačiau šio žaidėjo ranka nesudrebėjo ir pergalę po dramatiškos kovos iškovojo svečiai.

D. Songaila rungtynes pradėjo starto penkete ir pelnė pirmuosius mačo taškus. Deja, tikslus dvitaškis mačo starte buvo vienintelis taiklus aukštaūgio metimas (1/4 dvitaškiai). Puolėjas per beveik 9 minutes atkovojo 2 kamuolius, gavo 2 blokus, 2 sykius prasižengė, kartą suklydo ir aikštę paliko turėdamas minusinį naudingumo balų skaičių (-4).

„Galatasaray“: Lukša Andričius 17, Joshua Shippas 9 (6 atk. kam.), Enderas Arslanas ir Jamonas Lucasas po 8 taškus.

„Regal Barcelona“: Erazemas Lorbekas 14, Juanas Carlosas Navarro 12, Pete Mickealas 10, Marcelinho Huertas ir C.J.Wallace'as po 9, Chuckas Eidsonas 8 taškai.

Paskutinėje D grupės dvikovoje Sienos „Montepaschi“ (4/1) klubas tik po gana atkaklios kovos 84:73 (16:15, 16:16, 33:20, 19:22) palaužė pergalės džiaugsmo dar nepatyrusią Tomo Pačėso treniruojamą Gdynės „Asseco Prokom“ (0/5) ekipos pasipriešinimą.

Antroje susitikimo dalyje taikliais metimais nuolat keitėsi R. Kaukėnas ir D. Motiejūnas, vienintelis skirtumas tik tas, kad pirmajam neblogai talkino ir komandos draugai.

„Montepaschi“ komandos lietuviai - Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius - pelnė atitinkamai 15 ir 9 taškus. Tuo metu „Asseco Prokom“ garbę ginantis Donatas Motiejūnas įmetė net 26 taškus ir surinko 29 naudingumo balus.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 15 (3/4 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 5 atk. kam., 6 rez. perd., 22 naudingumo balai), Bo McCalebbas 14 (5 rez. perd., 7 klaidos), Davidas Mossas 11, Davidas Andersonas 10 (9 atk. kam.), Kšyštofas Lavrinovičius 9 (1/4 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 3 atk. kam.).

„Asseco Prokom“: Donatas Motiejūnas 26 (6/9 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 9 atk. kam., 6 išprovokuotos pražangos), Oliveris Lafayette 16 (7 rez. perd.), Przemyslawas Zamojskis 11 taškų.

6.Asseco Prokom05336:390

Ketvirtą pergalę C grupėje pasiekė Tel Avivo „Maccabi“ (4/1) ekipa. Izraelio čempionai savo žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos 69:59 (22:11, 13:24, 15:19, 19:5) nugalėjo Šarlerua „Belgacom Spirou“ (2/3) krepšininkus.

Prieš lemiamą ketvirtį 4 taškų pranašumą turėjo svečiai, tačiau Davido Blatto auklėtiniai pelnė pirmuosius dešimt ketvirtojo kėlinio taškų ir išsiveržę į priekį persvarą išlaikė iki pat finalinės rungtynių sirenos.

„Maccabi“: Lioras Eliyahu 15, Davidas Blu 12 (4/7 tritaškiai), Richardas Hendrixas ir Yogevas Ohayonas (8 atk. kam.) po 8 taškus.

„Belgacom Spirou“: Demondas Malletas 18), Chrisas Hillas 15 (7 atk. kam.), Christophe'as Beghinas 7 taškai.

Kitame C grupės mače Madrido „Real“ klubas su Martynu Pociumi be vargo 104:84 (24:18, 26:18, 31:26, 23:22) sudorojo Stambulo „Anadolu Efes“ ekipą. M. Pocius ant parketo praleido 11 min., per kurias pelnė 2 taškus (0/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos).

„Real“: Jaycee Carrollas 19, Nikola Mirotičius 17, Carlosas Suarezas 15 (10 rez. perd.), Rudy Fernandezas 14 taškų.

„Anadolu Efes“: Duško Savanovičius ir Ermalis Kuqo po 15, Ersanas Ilyasova 14, Keremas Tunčeri 10 taškų.

Milano „EA7-Emporio Armani“ (3/2) komanda namuose 65:69 (12:14, 19:5, 25:20, 9:30) buvo priversta pripažinti Belgrado „Partizan“ (2/3) krepšininkų pranašumą.

Prasidėjus ketvirtam kėliniui atrodė, kad pergalė - jau italų kišenėje, nes jie pirmavo net 56:39, tačiau per paskutines dešimt žaidimo minučių viskas pasikeitė.

Serbijos krepšininkai, vedami Milano Mačvano, kėlinį laimėjo net 21 taško skirtumu (30:9) ir išplėšė pergalę „E47-Emporio Armani“ ekipai iš rankų.

„EA7-Emporio Armani“: Danilo Gallinari 14, Malikas Hairstonas ir Mancinelli Stefano po 12 taškų.

„Partizan“: Milanas Mačvanas 18 ir 11 atk. kam., Nikola Pekovičius 15 taškų.