Ketvirtame kėlinyje šeimininkai spurtavo 9:0 ir skirtumas ištirpo iki 3 taškų (63:60). Visgi, CSKA žaidėjai taip pat surengė sėkmingą atkarpą ir mačo nugalėtojas niekam nebekėlė abejonių.

D. Lavrinovičius, kaip ir CSKA lyderis Andrejus Kirilenka, rungtynėms registruoti nebuvo. Tuo tarpu R. Šiškauskas ir D. Motiejūnas rungtynes pradėjo starto penketuose.

R. Šiškauskas per kiek daugiau nei 16 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, po sykį prasižengė ir suklydo.

D. Motiejūnas per 32 minutes pelnė 21 tašką (10/17 dvitaškiai, 1/3 baudos) ir buvo rezultatyviausias rungtynėse. Aukštaūgis taip pat sugriebė 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 5 pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles bei 2 kartus suklydo.

„Asseco Prokom“: Donatas Motiejūnas 21 (9 atk. kam.), Prrzemyslavas Zamojskis 14, Adamas Lapeta 12 (12 atk. kam.), Prrzemyslavas Frasunkiewiszius 8 taškai.

CSKA: Andrejus Voroncevičius 20 (12 atk. kam.), Nenadas Krstičius 17, Jamontas Gordonas ir Milošas Teodosičius (6 rez. perd.) po 8, Ramūnas Šiškauskas 2 taškai.

Priminsime, kad pirmenybių B grupėje varžosi ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ (4-1) krepšininkai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.