Prasidėjus ketvirtajam kėliniui šiauliečiai vis dar turėjo 3 taškų deficitą, tačiau gražaus žaidimo nestokojusiame ketvirtąjame kėlinyje "Šiauliai" persvėrė rezultatą. Paskutinės atakos metu "Ventspils" dar turėjo progą išlyginti ar persverti rezultatą, tačiau šiauliečiai apsigynė ir išplėsė pergalę.

"Šiauliai": Denzelis Bowlesas (6 atk. kam.) 20, Cameronas Longas 17, Valdas Vasylius (23 n.b.) 16, Vytautas Šarakauskas (5 atk. kam.) 13, Arvydas Šikšnius 6, Mindaugas Žukauskas (5 rez. perd.) 3, Edvinas Ruzgas 2, Rashaunas Broadusas (5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Marius Prekevičius nepasižymėjo, o Ignas Ramašauskas ir Vitalis Liutychas nerungtyniavo.

"Ventspils": Jahmaras Youngas 18, Martins Meiers (7 atk. kam.) 16, Janis Strelnieks (6 atk. kam., 8 rez. perd., 23 n.b.) 12, Samuelis Willardas 11. Artūrs Beržinš ir Bojanas Bakičius po 6, Stevenas Gray'us 4, Ronalds Zakis 2, Artūrs Strelnieks nepasižymėjo, o Andrejs Gražulis ir Davis Lejasmeiers nerungtyniavo.

"Juventus" BBL pirmenybėse nugalėjo "Baltus"

Gynybinio stiliaus rungtynėse Utenos "Juventus" krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione. Uteniškiai šeštojo turo rungtynėse išvykoje 69:61 (9:14, 23:12, 25:12, 12:23) įveikė penktąją nesėkmę patyrusius Kauno "Baltus".

Po labai nerezultatyvaus pirmojo kėlinio Utenos klubo persvara ėmė ryškėti antrajame ketvirtyje. Romano Gumeniuko ir Gedimino Maceinos tikslių atakų dėka likus žaisti keturias minutes iki didžiosios pertraukos svečiai pirmą kartą persvėrė rezultatą savo naudai (20:19), o penki iš eilės Karolio Petrukonio baudos metimai leido "Juventus" komandai dar šiek tiek nutolti - 32:26.

Antrąją mačo pusę spurtu 7:0 pradėję uteniškiai pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (39:26) ir pranašumą po truputį didino iki pat ketvirčio pabaigos. Po Gintauto Matulio ir Dariaus Pakamanio taiklių tolimų metimų prieš lemiamo kėlinio pradžią "Juventus" jau solidžiai pirmavo - 57:38.

Nors ketvirtajame kėlinyje "Baltai" buvo sumažinę atsilikimą iki dešimties taškų (47:57), Utenos komanda netruko atsitiesti (67:51) ir iškovojo pergalę rezultatu 69:61.

"Juventus" ekipai 18 taškų surinko Darius Pakamanis (8 atk. kam.), 14 - Karolis Petrukonis (9 atk. kam.), 10 - Gediminas Maceina (9 atk. kam., 7 rez. perd.), 8 - Žygimantas Šeštokas (tritaškiai 2/8), po 6 - Romanas Gumeniukas ir Žydrūnas Urbonas, 3 - Gintautas Matulis, po 2 - Vaidotas Volkus ir Marius Pociukonis.

Kauniečių gretose pasižymėjo Mario Delašas (16 tšk.), Žygimantas Janavičius (13 tšk.) ir Siim-Sander Vene (10 tšk.).

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.