Susitikimas „Sakalams“ prasidėjo labai nesėkmingai ir jau sužaidus 5 minutes jie atsiliko 0:11. Šeimininkai pranašumą turėjo ilgą laiką. Trečiajame ketvirtyje prabėgus 2 minutėms „Kėdainiai Triobet“ pirmavo 45:34, tačiau vilniečiai laimėjo įspūdingą 5 minučių atkarpą 14:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 48:45. Kėdainiškiai turėjo savo atsaką – spurtas 9:0 leido vėl susigrąžinti ne tik iniciatyvą, bet ir persvarą – 54:48, rašo oficiali „Sakalų“ svetainė.

Ketvirto kėlinio viduryje Kėdainių komanda buvo priekyje 56:50, bet „Sakalai“ dar kartą sugebėjo neleisti varžovams kelias minutes rinkti taškų, o patys jų pelnę 9, vėl persvėrė svarstykles savo naudai – 59:56. P. Beliavičius tritaškiu atstatė pusiausvyrą (59:59), bet čia pat 7 taškus be atsako pelnę svečiai atitrūko – 66:59.

Nors „Kėdainiai Triobet“ prieš prasidedant paskutinei minutei priartėjo (63:66), tačiau A. Gydros tolimas metimas sudėjo visus taškus ant „i“ šiame mače.

„Kėdainiai Triobet“: Chrisas Lowe‘as 16, Aurimas Adomaitis 10 (9 atk. kam.), Davidas McClure‘as (11 atk. kam.), Marius Valukonis ir Paulius Beliavičius po 8 taškus.

„Sakalai“: Evaldas Baniulis 18 (17 min. 6 atk. kam.), Virginijus Sirvydis 12 (7 atk. kam.), Laurynas Samėnas ir Arvydas Gydra po 8, Augustas Pečiukevičius 7, Rolandas Matulis 6 taškai.

Kitose rungtynėse Utenos „Juventus“ klubas išvykoje 86:84 įveikė Panevėžio „Techaso" krepšininkus.

Mindaugo Kalvelio ir Osvaldo Matulionio vedami „Techaso“ krepšininkai likus žaisti dvi minutes iki trečiojo kėlinio pabaigos buvo padidinę pranašumą iki šešių taškų (63:57), tačiau uteniškiai surengė spurtą 7:0 po Dariaus Pakamanio bei Romano Gumeniuko metimų persvėrė rezultatą savo naudai - 64:63, rašo oficiali „Juventus“ svetainė.

Sužaidus tris minutes ketvirtame kėlinyje Gintautas Matulis dvitaškiu padidino „Juventus“ persvarą iki penkių taškų (70:67), o Žygimantas Šeštokas tolimu metimu tiek šiek tiek padidino uteniškių atotrūkį - 74:67. Visgi į lemiamą šturmą pakilę „Techaso“ krepšininkai pelnė septynis taškus be atsako ir likus žaisti tris minutes rezultatas vėl tapo lygus - 74:74.

Prasidėjus priešpaskutinei mačo minutei du taškus pelnė G. Matulis, iš po krepšio pataikė Karolis Petrukonis (81:77), dvitaškį pridėjo Darius Pakamanis (83:77), o per likusį laiką uteniškiai pergalės iš savo rankų jau neišleido.

„Techasas“: Mindaugas Kalvelis (9 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Osvaldas Matulionis po 20 taškų.

„Juventus“: Karolis Petrukonis 20 (9 atk. kam.), Darius Pakamanis 17 (8 atk. kam.), Romanas Gumeniukas ir Arūnas Vasiliauskas po 10 taškų.

Tuo metu Kauno „Baltai“ namuose nugalėjo Palangos „Naglio“ krepšininkus rezultatu 92:73 (30:29, 20:18, 23:9, 19:17).

Mačas prasidėjo atkakliai ir nė viena komanda neturėjo didesnės iniciatyvos. Pirmomis minutėmis priekyje buvo „Naglio“ krepšininkai, tačiau „Baltai“ netrukus rezultatą persvėrė savo naudai. Vis dėlto svečiai neleido įsibėgėti kauniečiams ir stengėsi išlaikyti intrigą. Įpusėjus kėliniui palangiškiai turėjo tik 2 taškų deficitą (14:16). Iki šio ketvirčio pabaigos kovojo abi komandos - 30:29 „Baltų“ naudai.

Antrame kėlinyje sužaidus 5 minutes, 43:40 pirmavo „Baltų“ žaidėjai. Iki didžiosios pertraukos šeimininkai išlaikė persvarą savo rankose, tačiau „Naglis“ kvėpavo varžovams į nugarą - 50:47.

Trečio ketvirčio pradžioje vaizdas aikštėje buvo panašus kaip pirmoje rungtynių dalyje - nors „Baltai“ visą laiką buvo priekyje, tačiau kauniečių persvara buvo trapi (55:50). Vis dėlto iki šio kėlinio pabaigos penktąją pavarą įjungę šeimininkai spurtavo ir nutolo nuo varžovų dviženkliu skirtumu - 73:56.

Paskutiniame kėlinyje svečiai intrigos nesugrąžino. Užtikrintai ir drausmingai žaidę „Baltai“ persvaros neiššvaistė ir šventė pergalę 92:73.

„Baltai“: Vaidas Čepukaitis 18, Mario Delašas 16, Šarūnas Vasiliauskas 14 taškų.

„Naglis“: Nikita Barinovas ir Dane'as Johnsonas po 20, Bilalas Bennas 16 taškų (6 klaidos).