Visą pirmą kėlinį pirmavę šeimininkai vienu metu turėjo net 13 taškų persvarą (23:10), tačiau vėliau 3 min. atkarpą pralaimėjo net 0:14 ir atidavė iniciatyvą varžovams, kurie netrukus atitrūko ir iškovojo nesunkią pergalę.

„Naglis“: Bilalas Bennas 17 (8 atk. kam.), Nikita Barinovas 15, Dane'as Johnsonas (15 atk. kam., 6 klaidos) 11 taškų.

„Kėdainių Triobet“: Chrisas Charlesas Lowe'as 16, Davidas McClure'as 15, Aurimas Adomaitis 13 (14 atk. kam.), Vytautas Šulskis 11, Vidas Ginevičius 9 taškai (0/4 tritaškiai, 7 išprovokuotos pražangos).

Penktą nesėkmę pirmenybėse patyrė Vilniaus „Sakalų“ (1/5) krepšininkai, kurie savo aikštėje 57:81 (13:17, 14:23, 10:20, 20:21) nusileido Kauno „Baltų“ (2/3) ekipai.

Kauniečiai kontroliuoti žaidimą pradėjo nuo mačo pradžios ir po truputį vis didino pranašumą. Įpusėjus rungtynėms svečiai pirmavo 13 taškų skirtumu – 40:27. Po didžiosios pertraukos Oliverio Kostičiaus auklėtiniai sužaidė dar vieną sėkmingą ketvirtį, kurio metu persvarą dar labiau padidino (60:37) ir šventė užtikrintą pergalę, rašo oficiali „Sakalų“ svetainė.

„Sakalai“: Deividas Pukis ir Arnas Butkevičius po 12, Paulius Joneliūnas 9 (8 atk. kam.), Evaldas Baniulis 8 taškus.

„Baltai“: Siimas-Sanderis Vene ir Šarūnas Vasiliauskas po 16, Mario Delašas 12, Mindaugas Kupšas 11 taškų.

Kitose rungtynėse Utenoje susitiko vietos „Juventus“ (2/3) ir Šiaulių „Šiaulių“ (5/0) klubai. Pergalę rezultatu 97:73 (26:21, 23:18, 20:21, 28:13) pasiekė šiauliečiai. Tiesa, prasidėjus ketvirtam kėliniui po Dariaus Pakamanio tritaškio komandas dar skyrė tik devyni taškai (63:72), tačiau vėliau „Šiaulių“ žaidėjai susikaupė ir nebeleido varžovams atkurti intrigos.

„Juventus“: Gediminas Maceina 19, Karolis Petrukonis 12, Gintautas Matulis (5/6 dvitaškiai) ir Darius Pakamanis (8 atk. kam.) po 10 taškų.

„Šiauliai“: Rashaunas Broadusas 22 (8/8 dvitaškiai, Valdas Vasylius (7 atk. kam.) 15, Mindaugas Žukauskas ir Denzelis Bowlesas po 12, Cameronas Longas 10 taškų.

Paskutiniame penktadienio mače Prienų „Rūdupis“ namuose nugalėjo Panevėžio „Techaso“ ekipą rezultatu 81:56 (25:20, 16:11, 21:9, 19:16).

Tai buvo pirmos oficialios krepšinio rungtynės naujoje „Rūdupio“ komandos namų arenoje - prieš „Rūdupio“ ir „Techaso“ dvikovą įvyko ir oficiali arenos atidarymo ceremonija, rašo oficiali LKL svetainė.

„Rūdupis“: Povilas Butkevičius 26 (14 atk. kam., 41 naud. bal.), Gediminas Orelikas 20, Simas Buterlevičius 13, Paulius Ivanauskas 10 taškų.

„Techasas“: Ernestas Ežerskis 14, Šarūnas Kulevičius 13 taškų (7 atk. kam.).