Prieš lapkričio 15 dieną Utenoje vyksiančią atsakomą dvikovą uteniškiai įgijo septyniolikos taškų persvarą.

Įspūdingai iš toli atakavę molėtiškiai sėkmingai pradėjo susitikimą (13:5), tačiau nesulaikomai žaidusio Vaidoto Volkaus dėka „Juventus“ klubas netruko persverti rezultatą savo naudai - 15:13.

Spurtu 11:3 antrą ketvirtį pradėję „Juventus“ krepšininkai buvo įgiję aštuonių taškų persvarą (28:20), tačiau po Mariaus Kugaudos ir Beno Steponėno tritaškių įpusėjus susitikimui uteniškių persvara vėl tebuvo minimali - 37:36.

Likus žaisti dvi minutes iki trečio kėlinio pabaigos rezultatas dar buvo lygus (50:50), tačiau ketvirtį „Juventus“ baigė spurtu 9:0 ir po Dariaus Pakamanio, Gintauto Matulio bei V. Volkaus taškų atitrūko 59:50.

Ketvirtame kėlinyje didesnės intrigos aikštelėje jau nebuvo. Po Mariaus Pociukonio tritaškio bei Žygimanto Šeštoko dvitaškio su pražanga sužaidus keturias minutes „Juventus“ persvara šoktelėjo iki devyniolikos taškų (71:52), o susitikimą uteniškiai laimėjo rezultatu 82:65.

Nugalėtojams 28 taškus surinko Vaidotas Volkus (dvitaškiai 11/18), 14 - Darius Pakamanis, 11 - Karolis Petrukonis (12 atk. kam.), 10 - Marius Pociukonis, 6 - Arūnas Vasiliauskas, 5 - Žygimantas Šeštokas, po 4 - Gediminas Maceina (9 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Gintautas Matulis.

Molėtų komandoje išsiskyrė Raimondas Ambrulaitis (14 tšk.), Marius Kugauda (11 tšk.) bei Gytis Andrijausjas (10 tšk.).

Šios poros nugalėtojai antrame pagrindinio LKF taurės turnyro etape susitiks su Kėdainių „Triobet“ krepšininkais.