Šis krepšininkas buvo vienas pagrindinių savo komandos "Providence Friars" žaidėjų. Ji rungtyniavo vienoje stipriausių "Big East" konferencijoje NCAA lygoje.

Sheiku Kabba praėjusį praėjusį sezoną NCAA lygoje sužaidė 29 rungtynes. Įžaidėjas per rungtynes vidutiniškai aikštėje praleisdavo 30,2 minutės, pelnydavo 10,4 taško, atkovodavo 3,2 kamuolio bei atlikdavo 2,3 rezultatyvaus perdavimo.

Amerikietis realizuodavo 54 proc. dvitaškių (47/87), 36 proc. tolimų metimų (55/154) bei 83 proc. baudos metimų (43/52).

Sh.Kabba užims pagrindinio "Neptūno" įžaidėjo poziciją. Iki šiol šioje vietoje buvo skylė - Klaipėdos klube nebuvo tikro LKL lygį atitinkančio įžaidėjo.

Sheiku su "Neptūno" marškinėliais aikštėje turėtų pasirodyti jau ateinančią savaitę. Per 7 dienas klaipėdiečiai žais 4 draugiškas rungtynes, kurių paskutinės vyks sekmadienį. Būtent šios dienos rungtynėse, kurise klaipėdiečiai žais prieš Baku "Gala" (Azerbaidžanas), S.Kabba turėtų išbėgti į aikštę.

Naujam sezonui besirengianti Klaipėdos "Neptūno" komanda tęsia draugiškų varžybų ciklą. Sekmadienio vakarą uostamiesčio klubas antrąjį kartą per savaitę susitiko su Zarečno "Sojuz" (Rusija) ekipa ir vėl palaužė ją 108:102 (31:20, 27:30, 28:24, 22:28).

Pirmadienį (09.06) vykusiose rungtynėse "Neptūnas" pranoko Rusijos antrosios superlygos vidutiniokę 99:98.

"Neptūnas" antrajame susitikime dominavo beveik visą laiką. 37-ąją minutę klaipėdiečių pranašumas siekė 20 taškų (108:88), tačiau mačą uostamiesčio klubas baigė tragiškai. Jie nesugebėjo įmesti nė taško, o patys praleido jų 14. "Sojuz" deficitą sumažino iki 6 taškų.

Po finalinės sirenos "Neptūno" treneris Robertas Kuncaitis teigė, jog paskutinės rungtynių minutės - vienos prasčiausių tiek jo, tiek ir klaipėdiečių karjeroje.

20 taškų nugalėtojams pelnė Žydrūnas Stankus. Kiek mažiau surinko Artūras Kaubrys - 18, Petras Šalvis - 15, Matas Niparavičius - 13, Vaidotas Pridotkas - 12, Jonas Elvikis - 11 bei Mantas Ruikis - 10. Mažiausiai rezultatyvūs buvo Valdemaras Savostjanovas bei Vytautas Petkevičius, į savo sąskaitas įsirašę atitinkamai 5 ir 4 taškus.

Kitas rungtynes uostamiesčio klubas žais ateinantį antradienį (09.14). Jo varžovas bus Sumų "Sumichiprom" komanda iš Ukrainos, kurios treneriu dirba lietuvis Rimantas Endrijaitis.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.