Tris kėlinius varžovus besiviję uteniškiai lemiamą pranašumą įgijo ketvirtojo ketvirčio pradžioje, kai po septynių iš eilės Žydrūno Urbono taškų persvėrė rezultatą savo naudai (62:58). Netrukus iš toli pataikė Vaidotas Volkus, keturis taškus iš eilės pridėjo Gintautas Matulis ir „Juventus“ pranašumas tapo dviženklis - 69:59.

Nors paskutinėmis minutėmis Eimanto Bendžiaus ir Žydrūno Kelio tritaškiai sumažino pasvaliečių atsilikimą iki keturių taškų (69:73), Dariaus Pakamanio baudų metimai įtvirtino „Juventus“ ekipos pergalę rezultatu 81:71.

Nugalėtojams 21 tašką surinko Žydrūnas Urbonas (tritaškiai 3/5), 18 - Vaidotas Volkus (9 atk. kam.), 13 - Darius Pakamanis (9 atk. kam.), 8 - Gediminas Maceina (10 rez. perd.), 7 - Arūnas Vasiliauskas, po 5 - Žygimantas Šeštokas ir Karolis Petrukonis, 4 - Gintautas Matulis (5 atk. kam.).

„Pieno žvaigždžių“ ekipoje išsiskyrė Lukas Brazdauskis (16 tšk.) ir Žydrūnas Kelys (10 tšk.).

Tuo metu Prienų „Rūdupio“ krepšininkai Maskvoje žaidė BBL Elito diviziono rungtynes su su Liubercy „Triumph“ komanda ir nusileido jai 80:93 (19:17, 22:33, 14:19, 25:24).

Pirmame kėlinyje „Rūdupio“ komanda atlaikė aikštelės šeimininkų „Triumph“ atakas, sėkmingai gynėsi bei atakavo varžovų krepšį ir pirmavo dviem taškais - 19:17.

Antro kėlinio pradžioje Prienų „Rūdupio“ komanda buvo įgijusi keturių taškų pranašumą (23:19), bet aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir kėliniui įpusėjus pirmavo dviem taškais (33:31). Antras kėlinys baigėsi rezultatu 50:41.

Sužaidus tris kėlinius Prienų „Rūdupis“ turėjo jau 14 taškų deficitą - 55:69. Ketvirtame kėlinyje Prienų „Rūdupio“ komandai viskas, ką pavyko padaryti lietuviams, tai sumažinti savo atsilikimą iki 8 taškų - 64:72. Visgi šeimininkai reikiamu metu susikaupė ir laimėjo dvikovą rezultatu 93:80.

„Triumph“: Jerry Jeffersonas 21, Pavelas Spiridonovas 18, Sergejus Karasevas 15, Tywainas McKee 13 taškų.

„Rūdupis“: Adas Juškevičius 15, Gintaras Kadžiulis 11, Dainius Šalenga ir Povilas Butkevičius po 10, Arminas Urbutis 9, Gediminas Orelikas ir Edgaras Želionis po 8 taškus.