Kaip ir išvakarėse, kuomet „Žalgirio“ dubleriai šventė pergalę Jonavoje, mačas Kaune prasidėjo be didesnės žvalgybos. Geriau puolę nei gynęsi abiejų komandų žaidėjai per pirmąsias 10 minučių buvo itin rezultatyvūs – 30:28 „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ naudai.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kai tikslą pasiekė du Tauro Jogėlos tritaškiai iš eilės (39:33). Jaunieji žalgiriečiai nemažino apsukų ir toliau didino persvarą: aktyviai žaidęs T.Jogėla dukart puikiai išvedė lengviems metimams Vaidą Kariniauską (50:35), Justas Tamulis pataikė savo antrąjį tritaškį, o kamuolį perėmęs Tomas Dimša įspūdingai įdėjo į krepšį bei kitoje atakoje įskraidino tritaškį – 58:42.

Po didžiosios pertraukos svečiai suaktyvino žaidimą gynyboje ir kiek sumažino skirtumą (57:68), tačiau Rolando Jakšto 5 taškai trečiojo kėlinio pabaigoje leido išlaikyti saugų atstumą – 76:65.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Š.Marčiulionio krepšinio akademijos“ auklėtiniams pagaliau pavyko priartėti iki 5 taškų (76:81). Tuomet iniciatyvos ėmėsi Renaldas Simanavičius, kurio 10 taškų per porą minučių padėjo jauniesiems žalgiriečiams išlikti priekyje (90:79). Paskutiniosiomis minutėmis vilniečiai dar bandė pražangų pagalba taisyti padėtį, bet T.Jogėlos dėjimas įtvirtino „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ pergalę – 97:88.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: T.Jogėla 24 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), R.Simanavičius 18 (5 rez. perd.), T.Dimša 14 (5 atk. kam., 2 blk.), R.Jakštas 11, J.Tamulis 10, V.Kariniauskas 9, K.Vecvagars 5, M.Grigonis 4, N.Barauskas 2.

„Š.Marčiulionio krepšinio akademija“: O.Olisevičius 17 (5 atk. kam.), D.Krestinin 14 (10 atk. kam.), T.Pipiras 13, V.Trepočka 12 (5 atk. kam.), T.Lekūnas 11, M.Niparavičius 10.