Į priekį nuo pat susitikimo pradžios paspruko Čekijos ekipa, sužaidus 8 minutes rusai atsiliko 2:19.

Vaizdas aikštelėje nekito ir antrame ketvirtyje, „Chimki“ į ilgąją pertrauką išėjo turėdama milžinišką - 27 taškų - deficitą (22:49).

Visgi, R. Kurtinaičio vadovaujama ekipa parodė charakterį ir sugebėjo atsitiesti. Prieš lemiamą ketvirtį klubus skyrė „tik“ 8 taškai (50:58).

Ketvirtame kėlinyje skirtumas buvo sumažėjęs iki 6 taškų (54:60), tačiau „Chimki“ galiausiai nepakako jėgų ir į atrankos varžybų finalą žengė ČEZ komanda.

Rezultatas:

„Chimki“ - Nymburko ČEZ - 79:86 (5:21, 17:28, 28:9, 29:28).

„Chimki“: Krešimiras Lončaras (12 atk. kam., 37 nading. bal.) ir Chrisas Quinnas po 25, Sergejus Monia 12, Thomasas Kelati 10 taškų (8 atk. kam.).

ČEZ: Tre Simmonsas 26 (6/7 tritaškiai, 6 atk. kam.), Pavelas Pumprla 20, Lamayne'as Wilsonas 9, Mike'as Lenzly 8, Petras Benda 7 taškai.

„Spirou“ klubas įveikė ALBA komandą ir žais atrankos finale

Pergalę antrame Eurolygos atrankos turnyro etape iškovojo šeimininkė Šarlerua „Spirou“ komanda, kuri 74:63 (24:16, 12:16, 17:17, 21:17) įveikė Berlyno ALBA krepšininkus. Turnyro finale belgai susigrūms su ČEŽ ekipa.

„Spirou“: Dwayne Broylesas 15, Calebas Greenas 11, Demondas Mallettas 10, Justinas Hamiltonas 10, Andre Riddickas 8 taškai.

ALBA: Derrickas Allenas 20, Bryce Tayloras 13, Marko Simonovičius 8.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.