Trečio kėlinio viduryje svečiai iš Ukrainos turėjo dviženklį pranašumą (41:31), tačiau "Juventus" atsakė penkių minučių atkarpa 20:10 ir prieš lemiamą ketvirtį rezultatas jau buvo lygus - 51:51.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui "Dipro" ekipa vėl šiek tiek nutolo (59:53), bet uteniškiai surengė dar vieną spurtą 6:0 ir Gintautas Matulis metimu iš po krepšio atstatė pusiausvyrą - 59:59. Visgi lemiamomis akimirkomis iniciatyvos ėmėsi varžovų komandos amerikietis Stivenas Berttas, kurio tikslių metimų dėka Dnepropetrovsko klubas šventė pergalę rezultatu 70:64.

"Juventus" komandai 15 taškų surinko Žygimantas Šeštokas (tritaškiai 3/6), 12 - Vaidotas Volkus, 9 - Gintautas Matulis, 7 - Karolis Petrukonis (6 atk. kam.), 6 - Žydrūnas Urbonas, po 4 - Tautvydas Šležas, Gediminas Maceina (5 rez. perd.) ir Marius Pociukonis, 3 - Darius Pakamanis (dvitaškiai 0/3, tritaškiai 1/4). Arūnas Vasiliauskas nepasižymėjo.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Stivenas Berttas, po 11 - Maksimas Kornienko (8 atk. kam.) ir Oleksandras Mišula, 10 - Charlesas Thomas (12 atk. kam.).

Penktadienį uteniškiai susitiks su Kijevo "Kyiv" krepšininkais.