„Norėjome, kad KMUK taptų krepšininkų namais ir tai puikiai pavyko – klinikos yra mūsų atramos bazė visais sveikatos klausimais. Kiekvieną vasarą KMUK medikai patikrina visų rinktinių žaidėjų sveikatos būklę ir teikia visokeriopą pagalbą traumų prevencijos klausimais“, - džiaugėsi LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

LKF vadovas pasidžiaugė, kad susižeidę ar traumas patyrę nacionalinių komandų žaidėjai labai greitai gauna kvalifikuotą ir kokybišką gydymą.

Šią vasarą Europos ir pasaulio čempionatuose kovos devynios mūsų šalies rinktinės, o kiekvienos komandos delegacijoje yra ir krepšininkų sveikatą prižiūri KMUK medikas. Vyrų rinktinę į čempionatus užsienyje jau penkerius metus lydi KMUK dirbantys Vytenis Trumpickas ir Rimtautas Gudas.

Pastarasis atliko operacijas sunkias traumas patyrusiems geriausiems šalies krepšininkams – Šarūnui Jasikevičiui, Jonui Mačiuliui ir kitiems.

Bendradarbiaudama su LKF, prieš penkerius metus KMUK atidarė sporto kabinetą, kuriame lankosi ir traumų prevencijos bei reabilitacijos klausimais konsultuojasi ne tik krepšininkai, bet ir kitų sporto šakų atstovai.