Nugalėtojų gretose antras pagal rezultatyvumą buvo R. Kaukėnas. Gynėjas per 27 minutes pelnė 18 taškų (2/4 trit., 5/10 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart kamuolį perėmė ir triskart jį prarado, blokavo 2 metimus bei keturis sykius prasižengė.

K. Lavrinovičius per 22 minutes surinko 6 taškus (0/3 trit., 3/6 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo vieną metimą, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir keturis sykius prasižengė.

Pirmose dvejose rungtynėse namų arenoje „Montepaschi“ triumfavo 100:75 ir 81:69, o trečiame susitikime Kantu mieste pralaimėjo varžovams 71:80.

Penktasis serijos mačas sekmadienį vyks Sienoje.

Čempionės titulą ginanti „Montepaschi“ Italijos pirmenybes laimėjo penkis kartus (2004, 2007-2010 metais).

„Bennet“ šalies čempionato finale žaidžia pirmą kartą. Prieš dvejus metus pusfinalyje ją 3-0 eliminavo būtent „Montepaschi“.

Kantu „Bennet“ – Sienos „Montepaschi“ 65:69 (17:19, 11:23, 18:11, 19:16). Serija iki 4 pergalių – 1-3.

„Bennet“: Mario Ščekičius 16 taškų (0/2 trit., 7/9 dvit., 2/4 baudų), Mike’as Greenas 13 (10 atk. kam.), Manučaras Markoišvilis 11, Maartenas Leunenas 10 (8 atk. kam.), Nicolas Mazzarino 8, Viktoras Micovas 5, Michele Mianas 2.

„Montepaschi“: Bo McCalebbas 21 (1/1 trit., 8/10 dvit., 2/2 baudų), Rimantas Kaukėnas 18, Shaunas Stonerookas 9 (6 atk. kam.), Davidas Mossas 7, Kšyštofas Lavrinovičius 6, Marco Carraretto, Andrea Michelori, Milovanas Rakovičius ir Nikos Zisis po 2.