Rungtynės

Pirmuosius mačo taškus pelnė Marko Jaričius. "Real" taškų sąskaitą atidarė Felipe Reyesas (2:2). Italijos ekipa surinko 10 taškus be atsako ir susikrovė dviženklį pranašumą. Nesėkmingų "Real" atakų seriją nutraukė D'Oras Fischeris (4:12). "Montepaschi" išlaikė svarų pranašumą iki pat ketvirčio galo (11:19).

Antrojo ketvirčio starte rezultatyviomis atakomis apsikeitė Ante Tomičius ir Bo McCalebbas. Vyko atkaklus, tačiau gan nerezultatyvus žaidimas, įpusėjus ketvirčiui Sienos ekipa vis dar turėjo 8 taškų persvarą (17:25). Nikos Zisis pasižymėjo iš tolimos distancijos. "Real" laimėjo atkarpą 7:0 (24:28). Kėlinio pabaigoje ir vėl vyko atkaklus, lygiaverčių varžovų žaidimas, įpusėjus mačui rezultatas buvo 32:36.

Antrojoje mačo dalyje pirmasis pasižymėjo Milovanas Rakovičius. Sergio Llullas iššovė iš toli (35:38). Davidas Mossas pataikė tritaškį, K.Lavrinovičius dvitaškį, "Montepaschi" ir vėl atitrūko. Oficialiai išvykoje rungtyniaujanti Italijos komanda pelnė 8 taškus be atsako (39:53). S.Llullas realizavo tritaškį. "Real" mėgino priartėti, tačiau K.Lavrinovičius taikliai metė baudų metimus ir to padaryti neleido. Prieš lemiamą kėlinį "Real" turėjo dviženklį deficitą 45:57.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje komandos taškus rinko tik nuo baudų metimo linijos. F.Reyesas ir A.Tomičius realizavo dvitaškius (53:61). Marco Carraretto pataikė tritaškį, o netrukus pridėjo ir dvitaškį. Po N.Zisio tikslaus metimo ekipas skyrė jau 15 taškų ir rungtynių nugalėtojas visiems tapos aiškus (53:68).

Galiausiai "Montepaschi" iškovojo įtikinamą pergalę - 80:62.

K. Lavrinovičius per 31 minutę surinko 17 taškų (3/4 dvit., 0/2 trit., 11/13 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir prasižengė 2 kartus.

R. Kaukėnas (19 min.) pelnė 8 taškuss (3/8 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir prasižengė 5 kartus.

"Montepaschi": K.Lavrinovičius 17, Davidas Mossas 11, Bo McCalebbas 10, Nikos Zisis 9.

"Real": Sergio Llullas 23, Ante Tomičius (7 atk. kam.) ir Felipe Reyesas po 8, Novica Veličkovičius 7, M.Begičius 4.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.