„Žalgirio“ gretose registruoti nebuvo Mindaugas Kuzminskas ir Bobanas Marjanovičius.

Antros serijos rungtynės penktadienį (balandžio 29 d.) bus žaidžiamos Utenoje.

Rungtynės

Kauniečiai iš karto spurtavo ir daugiausiai DeJuano Collinso bei Tado Klimavičiaus pastangomis 3-ią minutę pabėgo nuo priešininkų 8:1. Įpusėjus kėliniui „Žalgiris“ po kelių Trento Plaistedo metimų pirmavo įtikinamai 13:5. Tačiau uteniškiams netrukus pavyko priartėti 16:19. Po pirmų 10 minučių kovos aikštės šeimininkai pirmavo 23:18.

Antras ketvirtis kurį laiką vyko lygioje kovoje ir uteniškiai neleido žalgiriečiams toli pabėgti. Tada iniciatyvos ėmėsi Paulius Jankūnas. Jis surinko 8 taškus iš eilės ir padėjo Kauno klubui vėl gerokai atitrūkti 36:26. Netrukus Martynas Pocius tritaškiais ėmė bombarduoti varžovų krepšį ir sukūrė kauniečiams rekordinę 19 taškų persvarą - 52:33.

Trečiame ketvirtyje rungtynių scenarijus nesikeitė ir „Žalgiris“ saugojo saugų 20-25 taškų pranašumą (64:39, 27 min.). Šioje atkarpoje įsiminė įspūdingas T. Klimavičiaus dėjimas. Kėlinio pabaigoje „Juventus“ krepšininkai vėl nežymiai priartėjo ir po 30 minučių „Žalgiris“ pirmavo 70:49.

Paskutiniame ketvirtyje kauniečiai toliau diktavo savo sąlygas ir 35-ą minutę jų pranašumas abejonių nekėlė 82:58. Po Marcuso Browno tritaškio ir P. Jankūno puskablio skirtumas tapo triuškinantis 91:61. „Žalgiris“ iškovojo lengvą pergalę 95:63 ir perkėlė seriją į Uteną.

Rezultatas:

„Žalgiris“ - „Juventus“ - 95:63 (23:18, 29:15, 18:16, 25:14), serija 1-0.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 17 (8 atk. kam., 6 išprov. pražang., 5/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 7/8 baudos), Artūras Milaknis 12 (3/4 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), Tadas Klimavičius 11 (4/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/5 baudos), Travisas Watsonas ir Omaras Samhanas (6 atk. kam., 4/5 dvitaškiai) po 9, Tomas Delininkaitis, DeJuanas Collinsas ir Trentas Plaistedas po 7, Martynas Pocius 6 (2/4 tritaškiai), Marcusas Brownas 5, Aleksandras Čapinas 3, Mantas Kalnietis 2 taškai.

„Juventus“: Marius Pociukonis 12, Arūnas Vasiliauskas 11, Gediminas Maceina 8, Aurimas Adomaitis 7, Aurimas Kieža ir Žydrūnas Urbonas po 6, Vaidas Čepukaitis (7 atk. kam.), Jonas Elvikis ir Marius Prekevičius 3, Žygimantas Šeštokas ir Gintautas Matulis po 2 taškus.