Per abu pusfinalio mačus vyko atkakli kova. Pirmame žurnalistai gerokai atsiliko nuo LKF rėmėjų ekipos, tačiau sugebėjo pakilti į šturmą ir paskutinę minutę sumažino atsilikimą iki 2 taškų.

Žiniasklaidos atstovai bandė gelbėtis prasižengdami ir taip stabdydami rungtynių laiką, tačiau LKF rėmėjų ekipa taikliais baudų metimais įtvirtino savo pranašumą - 31:28 (17:9).

Nugalėtojų ekipą per šias rungtynes į priekį vedė 13 taškų surinkęs Marius Tilmantas, 6 taškus pridėjo Agnė Perednytė, 5 — Kęstutis Liubinas, 3 — Jonas Vilkaitis, po 2 — Simonas Ridzanavičius ir Rimas Ravaitis.

Žurnalistų ekipai Laurynas Butkauskas pelnė 6 taškus, Gediminas Žygelis ir Erildas Budraitis — po 5, Augustas Četkauskas ir Andrius Čerškus — po 4, Julius Bliūdžius ir Aurimas Kuckailis — po 2.

Kitame pusfinalyje LKF darbuotojų komanda nugalėjo Seimo rinktinę 25:11 (9:7), tačiau persvarą susikrovė tik antro kėlinio antrojoje dalyje.

Nugalėtojams 10 taškų pelnė Kristina Vengrytė, po 4 — Mindaugas Špokas ir Liudas Bazaras, 3 — Dainius Čiuprinskas, po 2 — Rytis Sabas ir Žydrūnas Vilenčikas.

Politikams 7 taškus surinko Žilvinas Šilgalis, po 2 — Vydas Gedvilas ir Mindaugas Bastys.

Mažajame finale antrus metus iš eilės Seimo rinktinė įrodė, kad sukaupta patirtis padeda įveikti gerokai jaunesnius varžovus. Politikai nugalėjo sporto žurnalistus įtikinama persvara — 32:24 (22:17).

Seimo ekipą į priekį vėl vedė Ž. Šilgalis, mažajame finale pelnęs 15 taškų. Po 7 taškus įmetė M. Bastys ir Aleksandras Sacharukas, 2 — Algis Kaziulėnas, 1 — V. Gedvilas.

Žurnalistų ekipoje šį kartą geriausiai sekėsi 9 taškus surinkusiam A. Četkauskui, A. Kuckailiui (4), L. Butkauskui (4), G. Žygeliui (3), Modestui Krukauskui (2) ir E. Budraičiui (2).

Turnyro finale LKF rėmėjai pasiekė įtikinamą revanšą prieš LKF darbuotojų rinktinę už pralaimėjimą pernykščiame finale. Šį kartą LKF darbuotojams neįmenama mįsle tapo M. Tilmanto žaidimas ir A. Guogos tolimi metimai. M. Tilmantas pelnė 11 pirmų savo komandos taškų, o A. Guoga antro kėlinio pradžioje pataikė 3 tolimus metimus iš eilės (2 tritaškius ir dvitaškį) ir galutinai palaidojo LKF darbuotojų viltis išgelbėti rungtynes. LKF rėmėjai šventė pergalę rezultatu 47:32 (28:14).

M. Tilmantas prie pergalės iš viso pridėjo 18 taškų, 10 — A. Guoga, po 6 — K. Liubinas ir J. Vilkaitis, 3 — A. Perednytė, po 2 — Egidijus Remeikis ir S. Ridzanavičius.

LKF darbuotojų komandai finale L. Bazaras pelnė 11 taškų, R. Sabas — 5, K. Vengrytė ir Vytenis Trumpickas — po 4, D. Čiuprinskas ir Kastytis Šliažas — po 3, Dovilė Lukavičiūtė — 2.

Geriausių komandų žaidėjų titulai ir asmeniniai prizai atiteko M. Tilmantui (LKF rėmėjai), L. Bazarui (LKF darbuotojai), Ž. Šilgaliui (Seimas) ir L. Butkauskui (žurnalistai).