Atkaklioje ketvirtfinalio serijos dvikovoje „Real“ namuose 71:65 laimėjo pirmąsias rungtynes, tačiau 75:81 nusileido antrosiose. Valensijoje ekipos taip pat pasidalijo po pergalę – trečiąjį mačą „Real“ laimėjo 75:66, o ketvirtame patyrė nesėkmę 72:81.

Paskutinės rungtynės nebuvo sėkmingos R. Javtokui. Greitai pražangų prisirinkęs lietuvis aikštelėje praleido 22 min. 19 sek., per kurias pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 1 metimą, kartą suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

Lemiamo susitikimo pradžioje ketvirtadienį svečiai pasiuntė „Real“ į nokdauną, spurtavę 11:2. Po minutės pertraukėlės madridiečių žaidimas pagerėjo, tačiau sužaidus 10 minučių Valensijos komanda tebepirmavo (17:11), o antrojo ketvirčio pradžioje skirtumas tapo dviženklis (23:13). Tuo metu R. Javtokas per pusantro kėlinio spėjo prasižengti tris kartus.

„Real“ vėl atsitiesė ir sumažino atsilikimą iki vieno tolimo metimo (29:32), dar mažesnis atstumas komandas skyrė įpusėjus susitikimui (40:42).

Po didžiosios pertraukos Ispanijos sostinės klubo krepšininkai tęsė sėkmingą atkarpą ir pirmą kartą išsiveržė į priekį (43:42), o R. Javtokas ketvirtą kartą buvo nubaustas asmenine pražanga. Vėliau „Real“ pranašumas augo, o ketvirtojo kėlinio pradžioje pasiekė 9 taškus (60:51). Per lemiamą ketvirtį Valensijos krepšininkams nepavyko pasivyti aikštelės šeimininkų.

„Real“: Carlosas Suarezas (2/9 trit., 1/3 dvit., 4/4 baudų; 10 atk. kam.) ir Clay’us Tuckeris (3/6 trit., 1/6 dvit., 1/2 baudų) po 12 taškų, Sergio Llulas ir Ante Tomičius (9 atk. kam.) po 9.

„Power Electronics“: Duško Savanovičius 19 (1/5 trit., 6/7 dvit., 4/4 baudų; 6 atk. kam.), Rafaelis Martinezas 16, Jeremy Richardsonas, Sergejus Liščiukas ir Nando De Colo po 6.

Finalo ketverto varžybos gegužės 6-8 dienomis vyks Barselonoje.

„Real“ pusfinalyje susitiks su Tel Avivo „Maccabi“ ekipa, o kitą porą sudarys Rimanto Kaukėno ir Kšyštofo Lavrinovičiaus atstovaujama Sienos „Montepaschi“ bei Atėnų „Panathinaikos“.