"BK Prostejov" krepšininkai ketvirtadienį ketvirtfinalyje tik po atkaklios ir permainingos kovos 76:75 (21:21, 20:14, 19:22, 16:18) įveikė Pardubicės BK JIP penketuką.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavęs B. Veikalas pelnė 18 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir triskart prasižengė. Per 31 minutę (30:39) jis pataikė 3 tritaškius iš 6, 4 dvitaškius iš 10 bei realizavo 7 baudų metimus iš 10.

14 taškų prie pergalės prisidėjo Kyle'as Landry, 12 - Eugene'as Lawrence'as, 11 - Davidas Marekas.

A. Šležo sąskaitoje - 7 taškai, 3 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, klaida bei 3 pražangos. 22 su puse minutės (22:25) žaidęs lietuvis prametė visus 4 tritaškius, pataikė vos 1 dvitaškį iš 6 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Petras Bohačikas (16 tšk.), Zbynekas Pospišilas (13 tšk.) ir Derekas Wrightas (10 tšk.).

Novy Jičyno "Unibon" komanda kitame ketvirtfinalio susitikime be didesnio vargo 107:68 (27:11, 18:25, 22:14, 40:18) sutriuškino Ūsties prie Labės BK penketuką.

V. Pečiuko indėlis į pergalę buvo kuklus - 5 taškai, 3 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys bei rezultatyvus perdavimas. Vos pusaštuntos minutės aikštelėje praleidęs lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 3 bei 2 dvitaškius iš 4.

21 tašką nugalėtojams pelnė Vesley Channelsas, 17 - Corey Muirheadas, 14 - Ondrejus Šoška.

Varžovų gretose išsiskyrė Thaddeusas McFadenas (29 tšk.) ir Vladimiras Hejlas (10 taškų).