Vienu metu dvi komandos meta į skirtingus krepšius. Komanda meta iš trijų skirtingų pozicijų. Komandos žaidėjai kiekvienas su savo kamuoliu paeiliui meta iš taško aikštės krašte (negalima keisti metančiųjų eiliškumo ar užleisti vietą komandos draugui), aikštės puslankio viršuje ir taške iš kito krašto.

Kiekvienas komandos narys turi pataikyti po vieną metimą iš vienos pozicijos.

Po paskutinio pataikyto metimo rungtis stabdoma ir fiksuojamas nugalėtojas.

Trijulės komandą sudarys Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) atstovė, žinomas visuomenei žmogus ir LKL krepšininkas. Šis konkursas intriguos dar net neprasidėjęs, mat LMKL atstovės prieš pat varžybas pačios pasirinks LKL krepšininką į savo komandą.

Trijulių konkurse rungsis:

Lietuvos krepšinio aistruolių vadas ir siela Tomas Balaišis - „Sėkla“, Aušra Bimbaitė (Kauno "VIČI-Aisčių" puolėja, Lietuvos moterų rinktinės narė, moterų Eurolygos trečios vietos laimėtoja, daugkartinė Lietuvos čempionė, daugkartinė BMKL čempionė, "Žaviausios krepšininkės" konkurse užėmė trečią vietą) ir LKL krepšininkas.

Televizijos ir radijo laidų vedėjas, LKL „Žvaigždžių dienos“ vedėjas Mindaugas Stasiulis - „Saulėns“, Ligita Kinkevičienė (Kauno rajono “Laisvės KRS” gynėja, daugkartinė LMKL prizininkė, daugiausiai perimanti kamuolių ir daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliekanti krepšininkė LMKL lygoje šiame sezone) ir LKL krepšininkas.

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) prezidentas Rimantas Cibauskas, Inesa Visgaudaitė (Klaipėdos „Lemminkainen“ gynėja, 2008 metų Europos jaunių čempionė, daugkartinė LMKL prizininkė) ir LKL krepšininkas.

Šiaulių dramos teatro aktorė, išgarsėjusi vaidmeniu TV seriale „Moterys meluoja geriau“ Jūratė Budriūnaitė, Sandra Baliutavičiūtė (Šiaulių „Rūtos” krašto puolėja, geriausia kovotoja dėl atšokusių kamuolių ir naudingiausia krepšininkė LMKL lygoje šiame sezone, trečia pagal rezultatyvumą) ir LKL krepšininkas.