Tris kėlinius vyko apylygė kova. Vos tik vilniečiai pabėgdavo nuo priešininkų, uteniškiai juos greit pasivydavo. Įsiminė epizodas antro kėlinio pabaigoje, kai baigiantis laikui sostinės ekipos puolėjas Kenanas Bajramovičius iš savo aikštės pusės švystelėjo kamuolį link „Juventuso krepšio ir pataikė kuriozinį tritaškį bei padidino aikštės šeimininkų pranašumą iki 9 taškų (54:45).

Tik lemiame ketvirtyje Lietuvos rytui pavyko įgyti solidų pranašumą ir iškovoti 16-ą sezono pergalę. Likus 4 minutėms Simas Jasaitis susižeidė kelį ir buvo priverstas palikti aikštę.

Jonas Valančiūnas įspūdingu dėjimu užfiksavo galutinę vilniečių pergalę 100:79.

Kitame jau pasibaigusiame mače Klaipėdos „Neptūnas“ namuose pralaimėjo Panevėžio „Techasui“ rezultatu 66:75 (14:17, 22:18, 22:15, 8:25). Panevėžiečiams tai buvo dešimta pergalė, o uostamiesčio klubui - vienuoliktas pralaimėjimas. „Techasas“ iš penktos turnyro lentelės vietos išstūmė „Šiaulius“.

„Lietuvos rytas“ - „Juventus“ 100:79 (27:18, 27:27, 19:15).

„Lietuvos rytas“: Jonas Valančiūnas 22 (13 atk. kam.), Simas Jasaitis 18, Kenanas Bajramovičius 15, D. J. Strawberry 9, Steponas Babrauskas ir Artūras Jomantas po 8, Simas Buterlevičius ir Bradas Newley po 5, Martynas Gecevičius ir Cemalis Nalga po 4, Milko Bjelica 2 taškai.

„Juventus“: Arūnas Vasiliauskas 17, Vaidas Čepukaitis (7 atk. kam.) ir Žygimantas Šeštokas po 13, Jonas Elvikis 9, Aurimas Kieža 7, Aurimas Adomaitis 6, Gediminas Maceina ir Žydrūnas Urbonas po 5, Marius Pociukonis 4 (6 rez. perdav.), Gintautas Matulis 0 taškų.

„Neptūnas“ - „Techasas“ 66:75 (14:17, 22:18, 22:15, 8:25).

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 19, Valdas Vasylius 16, Lukas Jamesas Bonneris 9, Dustinas Heimanas 8 taškai.

„Techasas“: Gintaras Leonavičius 20, Darius Šilinskis 17, Tomas Rinkevičius ir Tomas Černeckis po 11, Marius Valukonis 9, Vaidotas Volkus 5, Ernestas Ežerskis 2 taškai.