Maskvos srities "Dinamo" - Permės "Ural-Great" 71:83 (19:19, 19:22, 17:13, 16:29).

"Dinamo" krepšininkai ir vėl įrodė, kad neketina pasiduoti galingam varžovui be kovos. Tačiau jų jėgų užteko tik trims ketvirčiams, po kurių aikštės šeimininkai pirmavo minimaliu skirtumu. Ketvirtąjį kėlinį svečiai laimėjo 29:16, o paskutinį tašką rungtynėse padėjo Kšyštofas Lavrinovičius, pataikęs iš toli aidint finalinei sirenai.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos buvo naudingiausias aikštėje. Per 32 ant parketo praleistas minutes jis surinko 27 taškus (5/10 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 8/8 baudų), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei pats prasižengė 3 kartus.

Nugalėtojų gretose taip pat nesustabdomas buvo 23 taškus pelnęs ir 7 rezultatyvius perdavimus atlikęs Zacharas Pašutinas, kuris rungtynių dieną šventė 30-tąjį savo gimtadienį. 12 taškų pridėjo Sandis Buškevicas, 8 - Ruslanas Avlejevas.

"Dinamo" ekipoje pasižymėjo Johnny Tayloras (Džonis Teiloras, 17 tšk., 5 atk. kam.), Gregas Newtonas (Gregas Niutonas, 11 tšk., 16 atk kam., 8 išpr. praž.) ir Nenadas Djoričius (11 tšk.).

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.