Pirmąsias rungtynes penktadienį namuose žalgiriečiai laimėjo 101:76 (29:22, 27:23, 18:21, 27:10), o trečiąkart komandos susitiks trečiadienį vėl Kaune.

Jau rungtynių pradžioje kauniečiai išsiveržė į priekį 11:0 ir visąlaik diktavo savo sąlygas. Nors "Sakalai" irgi žaidė rezultatyviai, skirtumas jau antrajame kėlinyje pasiekė dvidešimt taškų.

Trečiajame kėlinyje puikiu taiklumu pasižymėjo latvis Ainaras Bagatskis, po kurio metimų serijos "Žalgirio" pranašumas buvo pasiekęs 30 taškų - 92:62. Tik per likusį laiką "Sakalai" sugebėjo kiek priartėti ir pralaimėti "padoriu" skirtumu.

A. Bagatskis buvo rezultatyviausias aikštėje, pelnęs 30 taškų ir pakartojęs Augenijui Vaškiui priklausantį LKL rekordą, pataikydamas visus 7 mestus tritaškius.

Kiti legionieriai irgi buvo rezultatyvūs - Tanoka Beardas (Tanoka Berdas) pelnė 16 taškų, o Edas Cota (Edas Kota) - 15.

Vilniečiams Rolandas Skaisgirys pelnė 16 taškų, Rolandas Matulis - 15, o Renaldas Seibutis - 14.

Kitame pusfinalyje antradienį antrąsias rungtynes žais Šiaulių "Šiauliai" ir Vilniaus "Lietuvos rytas".

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.