T. Abromaitis susitikimą pradėjo starto penkete ir per 44 minutes pelnė 23 taškus (4/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 9/9 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei kartą pažeidė taisykles.

"Fighting Irish": Benas Hansbroughas 25, Timas Abromaitis 23 (8 atk. kam.), Carletonas Scottas 16, Jackas Cooley 10 taškų.

"Cardinals": Kyle Kuricas 28, Terrence'as Jenningsas 14, Prestonas Knowlesas 13 taškų.

Netikėtą pergalę iškovojo Rutgerso universitetas (13/11) su Gilvydu Biruta, namuose 77:76 (28:35, 49:41) įveikęs Viljanovos universiteto "Wildcats" (19/5) ekipą.

Rungtynių didvyriu tapo Jonathanas Mitchellas, kuris likus vienai sekundei iki mačo pabaigos pataikė tritaškį su pražanga.

"Wildcats" NCAA reitinge užima dešimtąją vietą, tuo tarpu lietuvio komanda nepriskiriama tarp 25 geriausių.

G. Biruta rungtyniavo 24 minutes ir įmetė 9 taškus (3/7 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo bei tris kartus prasižengė.

"Scarlet Knights": Jonathanas Mitchellas 25, James'as Beatty 15, Dane'as Milleris 12, Gilvydas Biruta 9 taškai (9 atk. kam.).

"Wildcats": Corey Fisheris 23 (5/7 tritaškiai, 10 rez. perd.), Antonio Pena 15, Mouphtaou Yarou ir Corey Stokes'as po 10 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.