Geriausia snaiperė - I. Visgaudaitė

Šventė prasidėjo „LMKL snaiperės“ konkursu. Titulą ginanti ir septintą kartą dalyvaujanti, triskart konkurso čempionė, praėjusių metų šio konkurso nugalėtoja Rima Valentienė iš Kauno "VIČI-Aisčių" klubo nepateko net į pusfinalį. O nugalėjo Inesa Visgaudaitė iš Klaipėdos „Lemminkainen“ klubo, finale surinkusi 18 taškų. I. Visgaudaitės rezultatai buvo nuoseklūs viso konkurso metu: 16, 19 ir 18 taškų.

"LMKL snaiperės" konkursas:

Atranka:

Inesa Visgaudaitė (Klaipėdos „Lemminkainen“)

Utenos jaunosios krepšininkės
„Taikliojo dueto“ konkurse LMKL merginos, poromis suskirstytos su Utenos KKSC auklėtinėmis, varžėsi su Utenos „Juventus“ krepšininkais, kurie sudarė poras su jaunaisiais Utenos sporto mokyklos krepšininkais. Pergalę rezultatu 68:66 iškovojo jungtinė merginų komanda.

Diana Žintikaitė (MRU) ir Agnė Dabrekaitė - 8;

Courtnay Pylipaitis („VIČI-Aistės“) ir Aidilė Gasiulytė - 8.

Aistė Tamutytė
„Oro karalienės“ konkursas „LMKL Žvaigždžių dienoje“ pirmą kartą buvo surengtas 2006 metais. Jį laimėjusi Birutė Račaitė savo dėjimais stebino ne tik tąsyk Kauno halėje susirinkusius žiūrovus, tačiau ir konkurso žiuri. Šių metų konkurse taip pat sulaukta išradingų dėjimų. Visos komandos išrinko krepšininkes, kurios pasižymi puikiais fiziniais duomenimis. Nugalėjo Aistė Tamutytė iš Šiaulių „Rūtos“ klubo, pademonstravusi skrydį virš klūpinčios komandos draugės.

Laura Celiešiūtė („Utena“) - 25 + 6 = 31;
Vitalija Kaminskytė („LKKA-Aistės“) - 22 + 6 = 28.

Finalas

A. Tamutytė - 24 + 30 = 54;
C. Pylipaitis - 24 + 26 = 50.

Rungtynės

Eivilė Steikūnaitė
„LMKL žvaigždžių“ ir „LKL trenerių" rinktinių mačas vyko tris kėlinukus po 8 minutes, nestabdant laiko. Pirmuose dvejuose treneriai negalėjo atakuoti krepšio iš baudos aikštelės ribų, o bet koks jų metimas iš leistinos zonos, iš vidutinio nuotolio ar nuo tritaškio linijos, buvo įvertinamas tik 2 taškais. Blokuoti merginų metimų taip pat nebuvo galima. Krepšininkės iš karto atitrūko ir laimėjo pirmą atkarpą įtikinimai - 24:8. Antrame kėlinuke treneriai jau žaidė sėkmingiau ir pralaimėjo atkarpą tik vienu tašku (12:13). Trečiame kėlinuke vyrai jau galėjo mesti iš kur nori. Vis dėlto pergalę iškovojo LMKL „Žvaigždės“ rezultatu 56:50.

Beje, žavingiausios LMLK žaidėjos rinkimus laimėjo Eivilė Steikūnaitė („Laisvė KRS“).

Rezultatas:

„LMKL žvaigždžių rinktinė“ - „LKL trenerių" rinktinė - 56:50 (24:8, 13:12, 19:30).

„LMKL žvaigždžių rinktinė“: Santa Okockytė („LKKA-Aistės“) 11, Rita Milieškienė („Lemminkainen“) 9, Monika Grigalauskytė („Lemminkainen“) 8, Vita Kuktienė („VIČI-Aistės“), Lina Aglinskaitė („Laisvė KRS“) ir Ligita Kinkevičienė („Laisvė KRS“) po 7, Giedrė Paugaitė („VIČI-Aistės“) 6, Sandra Baliutavičiūtė („Rūta“) ir Giedrė Kirstukaitė („Utena“) po 3, Šarūnė Povilionytė (MRU) 2 taškai.

„LKL trenerių" rinktinė: Marcusas Brownas (Kauno „Žalgiris“) 17, Mindaugas Lukošius (Kauno „Kaunas“) 10, Darius Maskoliūnas (Vilniaus "Lietuvos rytas") 6, Andrius Giedraitis (Vilniaus „Sakalai“), Žydrūnas Urbonas (Utenos „Juventus“), Robertas Giedraitis (Utenos „Juventus“) ir Albertas Vilimas po 4, Vaidas Pauliukėnas (Šiaulių „Šiauliai“) 2 taškai.

Naudingiausiais savo komandų žaidėjais buvo pripažinti L. Kinkevičienė ir Ž. Urbonas.