Starto penkete susitikimą pradėjęs lietuvis per 36 minutes surinko 10 taškų (4/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 5 pražangas, po sykį prasižengė ir suklydo.

„Panellinios“: Torinas Francisas 29 (11/11 dvitaškiai, 10 atk. kam.), Stevenas Smithas 16 taškų (5 per. kam.).

„Benetton“: Devinas Smithas 22, Massimo Bulleri 12, Hrvoje Peričius 11, Donatas Motiejūnas 10 taškų.

M.Anisimovo komanda šventė antrą pergalę

Pergalę „Last 16“ etapo trečiame ture iškovojo J grupėje besivaržanti Kijevo „Budivelnik“ komanda (2 pergalės ir 1 pralaimėjimas). Ukrainos vicečempionė namuose 67:61 (18:14, 13:15, 21:14, 15:18) įveikė Le Mano „Sarthe Basket“ klubą (1 ir 2) iš Prancūzijos.

M. Anisimovas per 18 minučių surinko 8 taškus (4/6 dvitaškiai, 0/2 baudos). Aukštaūgis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, 3 sykius pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

„Budivelnik“: Billy Keysas (10 atk. kam.) 16, Lamayne’as Wilsonas 15, Zachas Morley (6 atk. kam.) 12 taškų.

„Sarthe Basket“: Joao Paulo Batista 18, Benas Denaras 14, Alexas Ackeris 13.

M.Katelyno indėlis į trečią pergalę - 10 taškų

L grupėje Sevilijos „Cajasol“ komanda su Mindaugu Katelynu namuose laimėjo prieš Berlyno „Alba“ klubą 76:67 (19:20, 16:19, 26:13, 15:15).

M. Katelynas per beveik 21 minutę (20:53) pelnė 10 taškų, pataikęs 5 dvitaškius iš 7. Lietuvos rinktinės kandidatas dar atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Cajasol“ - „Alba“ - 76:67 (19:20, 16:19, 26:13, 15:15).

„Cajasol“: Paulas Davisas 17, Tomas Satoranski 14, Mindaugas Katelynas ir Tariqas Kirksay'us po 10 taškų.

„Alba“: Patrickas Femerlingas 14, Derrickas Allenas 11, Julius Jenkinsas 10 taškų.

Kiti rezultatai:

I grupė:

Vršaco „Hemofarm“ - Kazanės „Uniks“ - 83:84 (24:17, 13:21, 18:21, 28:25).

„Hemofarm“: Borisas Savovičius 22, Miljanas Pavkovičius 19, Mladenas Jeremičius 17, Marko Sutalo 8 taškai.

„Uniks“: Terrellas Lyday'us 28, Vladimiras Veremejenko 17, Kelly McCarty ir Maciejus Lampe po 14 taškų.

Zagrebo „Cedevita“ - Las Palmo „Gran Canaria“ - 114:110 (26:28, 17:21, 21:19, 32:28, 18:14), po pratęsimo

„Cedevita“ Damjanas Rudezas 35, Bracey Wrightas 24, Corsley Edwardsas 18, Robertas Troha ir Dontaya Draperis po 16 taškų.

„Gran Canaria“: Jaycee carrollas 28, Sitapha Savane'as 16, Michaelas Bramosas 13, Xavi Rey'us 11 taškų.

I grupės turnyro lentelė

1.Uniks330
2.Gran Canaria312
3.Hemofarm312
4.Cedevita312

J grupė:

Salonikų „Aris BSA“ - „BG Gottingen“ 82:84 - (22:16, 21:23, 19:13, 20:32).

„Aris“: Kostas Charalampidis 18, Anthony Tuckeris 17, Bobby Brownas 16 taškų.

„BG Gottingen“: Mike'as Scottas 18, Jasonas Boone'as 16, Robertas Kulawickas 15, Louisas Dale'as 12 taškų.

J grupės turnyro lentelė:

1.Budivelnik321
2.Aris312
3.Goettingen312
4.Le Mans312

K grupė:

Stambulo „Galatasaray“ - „Nymburk“ - 76:75 (14:17, 18:23, 16:16, 28:19).

„Galatasaray“: Joshua Shippas 17 (13 atk. kam.), Prestonas Shumpertas 14, Evrenas Bukeras 12, Tutku Acikas 10 taškų.

„Nymburk“: Tre Simmonsas 22, Pavelas Pumprla 14, Afikas Nisimas 13, Radekas Nečasas 10 taškų.

Kazertos „Pepsi“ - Madrido „Estudiantes“ - 87:85 (25:22, 22:22, 14:19, 26:22).

„Pepsi“: Ebi Ere 17, Jumaine'as Jonesas 15, Timmy Boweris 14, Lukaszas Koszarekas 13, Luca Garri 10 taškų.

„Estudiantes“: Germanas Gabrielis 20 (9 atk. kam.), Albertas Oliveris 12, Tyrone'as Ellisas 11 taškų.

K grupės turnyro lentelė:

1.Pepsi330
2.Estudiantes321
3.Galatasaray312
4.Nymburk303

L grupės turnyro lentelė:

1.Cajasol330
2.Benetton321
3.Alba312
4.Panellinios303