Nugalėtojams M. Katelynas per 15 min. 15 sek. pelnė 11 taškų (1/2 trit., 2/4 dvit., 4/4 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, triskart suklydo ir sykį prasižengė.

D. Motiejūnas svečių komandai per 19 min. 26 sek. surinko 7 taškus (3/4 dvit., 1/4 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tris sykius suklydo ir keturis kartus prasižengė.

„Cajasol“: Paulas Davisas 22 taškai (11 atk. kam.), Mindaugas Katelynas ir Louisas Bullockas po 11.

„Benetton“: Devinas Smithas ir Hrvoje Peričius po 8, Stefanas Markovičius, Donatas Motiejūnas ir Ryanas Toolsonas po 7.

Kitas L grupės susitikimas tarp Berlyno „Alba“ ir Atėnų „Panellinios“ klubų vyks ketvirtadienį.

Turnyrinė L grupės lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

L grupės lentelė:


1. Cajasol 2 0 +16
2. Benetton 1 1 -7
3. Alba 0 1 –4
4. Panellinios 0 1 –5

Pirmąją pergalę J grupėje iškovojo Michailo Anisimovo atstovaujama Kijevo „Budivelnik“ ekipa, namuose 68:56 (19:17, 15:9, 22:9, 12:21) nugalėjusi pirmą nesėkmę patyrusį „Goettingen“ klubą.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos šeimininkams per 10 min. 50 sek. įmetė 6 taškus (3/5 dvit., 0/2 baudų), atkovojo ir prarado po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 4 kartus prasižengė.

„Budivelnik“: Lamayne’as Wilsonas 19 (7 atk. kam.), Zachas Morley 14 (9 atk. kam.), Andrijus Agafonovas 13.

„Goettingen“: Johnas Little’as 14, Trentonas Meachamas 13 (5 kld.), Jasonas Boone’as 11.

Kitame J grupės susitikime „Le Mans“ ekipa savo aikštelėje 85:70 (19:18, 24:24, 24:12, 18:16) nugalėjo Salonikų „Aris“.

„Le Mans“: Alexas Ackeris 19 (6 rez. perd.), J. P. Batista 15, Michalis Kakiouzis 14, Benas Dewaras 13 (8 atk. kam.).

„Aris“: Christos Tapoutos 14 (8 atk. kam.), Anthony Tuckeris 13, Bobby Brownas 10.

J grupės lentelė:


1. Le Mans 1 1 +11
2. Aris 1 1 +1
3. Budivelnik 1 1 –4
4. Goettingen 1 1 -8

I grupė

Zagrebo „Cedevita“ – Kazanės „Uniks“ 76:94 (23:26, 15:15, 19:35, 19:18)

„Cedevita“: Dontayre’us Draperis 16 (6 rez. perd.), Vedranas Vukušičius 13, Vedranas Princas 12, Trentas Plaistedas 11.

„Uniks“: Kelly McCarty 22, Terrellas Lyday’us 20 (6 rez. perd.), Maciejus Lampe 17 (8 atk. kam.), Hasanas Rizvičius 15 (8 atk. kam.).

Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ – Vršaco „Hemofarm“ 72:66 (13:11, 21:15, 20:18, 18:22)

„Gran Canaria“: Jaycee Carrollas 27, Xavi Rey 16, Spenceris Nelsonas 13 (6 atk. kam.).

„Hemofarm“: Borisas Savovičius 13, Marko Sutalo 11, Milošas Borisovas 10.

I grupės lentelė:


1. Uniks 2 0 +21
2. Hemofarm 1 1 +7
3. Gran Canaria 2014 1 1 +3
4. Cedevita 0 2 –31

K grupė

Nimburko ČEZ – Kazertos „Pepsi“ 68:74 (18:13, 23:28, 15:17, 12:16)

ČEZ: Tre Simmonsas 21 (7 atk. kam.), Pavelas Pumprla 15, Radekas Necas 8.

„Pepsi“: Ericas Williamsas 18, Ebi Ere 15, Timmy Bowersas 13, Fabio Di Bella 11.

Stambulo „Galatasaray“ – Madrido „Estudiantes“ 57:68 (21:20, 18:21, 9:12, 9:15)

„Galatasaray“: Lukša Andričius 14, Jerry Johnsonas 11, Ermalas Kuqo 10.

„Estudiantes“: Joshas Asselinas 16, Danielis Clarkas 10, Sergio Sanchezas ir Marcas Blanchas po 9.

K grupės lentelė:


1. Estudiantes 2 0 +18
2. Pepsi 2 0 +11
3. ČEZ 0 2 –13
4. Galatasaray 0 2 –16

Į kitą turnyro etapą pateks po dvi geriausias grupių komandas.