Šiame susitikime aikštelėje nepasirodė savaitės pradžioje pirštą susižeidęs Mantas Kalnietis.

Rungtynės prasidėjo Bobano Marjanovičiaus dėjimu iš viršaus, tačiau netrukus metimu iš vidutinio nuotolio atsakė „Neptūno“ įžaidėjas Martynas Mažeika (2:2). Netrukus Travisas Watsonas surinko 6 taškus (2 iš kurių – efektingu dėjimu), padidindamas skirtumą – 18:10. DeJuano Collinso, Tomo Delininkaičio ir Paulius Jankūno pastangomis „Žalgirio“ pranašumas išaugo iki dviženklio – 25:15. Pirmas ketvirtis ir baigėsi kauniečių persvara – 28:21.

Antro ketvirčio pradžioje svečiai iš Kauno nutolo – 37:23. Prie spurto labiausiai prisidėjo Mindaugas Kuzminskas ir D. Collinsas. Abi baudas sumetus Martynui Pociui, skirtumas išaugo iki rekordinio – 44:28. Tada, klaipėdiečiai surengė spurtą ir priartėjo - 45:48.

„Neptūnas“ trečio kėlinio viduryje pirmą kartą persvėrė santykį 58:65. Kauniečiai atsigavo po minutės pertraukėlės. Pirma taškus su varžovo pražanga pelnė P. Jankūnas, o vėliau tai dar efektingai įdėjo T. Watsonas (61:60), pastaikė T. Delininkaitis, A. Čapinas, M. Pocius ir D. Collinsas. Žalgiris po 30 minučių kovos susigrąžino solidžią persvarą – 71:61.

Lemiame ketvirtyje „Žalgiris“ žaidė protingą krepšinį ir varžovų arti neprisileido. Kauniečiai iškovojo įtikinamą pergalę 98:83.

Rezultatas:

„Neptūnas“ (4/9) - „Žalgiris“ (13/0) - 83:98 (21:28, 24:20, 16:23, 22:27).

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 18, Valdas Vasylius 16, Lukas Jamesas Bonneris 14, Robertas Bitinas 13, Mantas Ruikis 10 taškų.

„Žalgiris“: DeJuanas Collinsas 15 (6 atk. kam.), Martynas Pocius 14 (7 atk. kam.), Paulius Jankūnas 13, Bobanas Marjanovičius 12 (5 atk. kam.), Travisas Watsonas 10, Tadas Klimavičius 9, Tomas Delininkaitis ir Omaras Samhanas po 7, Aleksandras Čapinas 5, Mindaugas Kuzminskas 4, Marcusas Brownas 2 taškai.