D. Lavrinovičius mačą pradėjo starto sudėtyje, žaidė beveik 26 minutes (25:46) ir pelnė 4 taškus (0/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 1/1 bauda), atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą ir 4 kartus prasižengė.

Š. Jasikevičius rungtyniavo 8 su puse minutės (08:22), surinko 5 taškus ir pataikė labai svarbų tritaškį ketvirto kėlinio pabaigoje, kai skirtumas šoktelėjo iki 8 taškų. Įžaidėjas įmetė dvitaškį iš trijų, vieną mestą tritaškį, padarė 5 klaidas, atkovojo kamuolį ir sykį prasižengė.

Rezultatyviausi Stambulo klubo gretose buvo du kroatai - Marko Tomasas įmetė 19, o Roko Ukičius - 17 taškų.

Pirėjo ekipoje išsiskyrė Theodoros Papaloukos (15 tšk.) ir Vassilis Spanoulis (14).

Kituose susitikimuose Malagos „Unicaja“ komanda namuose pralaimėjo Vitorijos „Caja Laboral“ klubui - 71:76 (19:21, 16:20, 18:17, 18:18). Šioje E grupėje žaidžia ir Vilniaus „Lietuvos rytas“.

F grupėje čempionės titulą ginanti „Barcelona“ namuose įveikė Tel Avivo „Maccabi“ klubą rezulatatu 81:71 (21:16, 20:21, 22:16, 18:18).

Romos „Lottomatica“ ekipa savų žiūrovų akivaizdoje nusileido šį sezoną toliau geru žaidimu stebinančiai slovėnų Liubljanos „Union Olimpija“ komandai - 63:64 (19:18, 16:15, 14:14, 14:17).

E grupė:

Malagos „Unicaja“ - Vitorijos „Caja Laboral“ - 71:76 (19:21, 16:20, 18:17, 18:18).

„Unicaja“: Joelis Freelandas 16, Urošas Tripkovičius ir Carlosas Jimenzas po 13, Saulis Blanco 11, Berni Rodriguezas 8 taškai.

„Caja Laboral“ Marcelinho Huertas 19, Fernando San Emeterio 14, Mirza Teletovičius 13., Davidas Loganas 11, Estebanas Batista 10 taškų.

F grupė:

„Barcelona“ - Tel Avivo „Maccabi“ - 81:71 (21:16, 20:21, 22:16, 18:18).

„Barcelona“: Juanas Carlosas navarro 24 (5/10 tritaškiai, 9/10 baudos), Alanas Andersonas 16, Kosta Perovičius 12, Terrence'as Morrisas 11, Franas Vazquezas 10 taškų.

„Maccabi“: Doronas Perkinsas ir Richardas Hendrickas po 13, Sofoklis Schortsanitis 12, Guy Pini 7 taškai.

Romos „Lottomatica“ - Liubljanos „Union Olimpija“ - 63:64 (19:18, 16:15, 14:14, 14:17).

„Lottomatica“: Vladimiras Dasičius 18, Hihadas Djedovičius 10, Darius Washingtonas 8, Ali Traore 7 taškai.

„Union Olimpija“: Kenny Gregory 19, Sašo Ožboltas 16, Damiras Markota 9, Goranas Jagodnikas ir Vlado Ilijevski po 8 taškus.

H grupė:

Pirėjo „Olympiakos“ - Stambulo „Fenerbahce Ulker“ - 70:84 (18:16, 15:17, 25:22, 12:29).

„Olympiakos“: Theodoros Papaloukos 15, Vassilis Spanoulis 14, Zornas Ercegas 10, Milošas Teodosičius ir Ioannis Bourousis po 7 taškus.

„Fenerbahce Ulker“: Marko Tomasas 19, Roko Ukičius 17, Omeras Onanas 14, Seanas May'us 8, Oguzas Savašas ir Emiras Preldžičius po 7, Šarūnas Jasikevičius 5, Darjušas Lavrinovičius 5 taškai.