Rungtynių pradžioje nė vienai komandai nepavyko įgyti saugesnės persvaros ir sužaidus keturias minutes rezultatu 5:4 pirmavo varžovai. Vis tik antroje kėlinuko pusėje Arūno Visocko auklėtiniai įjungė aukštesnę pavarą ir po pirmųjų dešimties minučių galėjo džiaugtis šešių taškų pranašumu – 15:9.

Po trumpos pertraukėlės jaunieji žalgiriečiai apsukų nemažino, pelnė penkis taškus iš eilės bei po Simono Kymanto metimo pirmavo rezultatu 20:9. Ketvirčio pabaigoje „Manresa“ krepšininkai suaktyvino savo veiksmus puolime ir gerokai aptirpdė pranašumą (27:31), tačiau laiku iš toli tiksliai šovė Tomas Dimša – 34:27. Panašiu skirtumu pirmoji mačo pusė ir baigėsi – 34:29.

Po didžiosios pertraukos aikštelėje vyravo banguotas žaidimas. Pradžioje varžovams pavyko sumažinti atsilikimą iki trijų taškų, tačiau po minutės šis išaugo iki aštuonių. Nors „Manresa“ žaidėjams pavyko priartėti ir dar kartą, po Tauro Jogėlos šūvio skirtumas buvo 50:41. Trečią kartą varžovams įgyvendinti savo ketinimų kauniečiai neleido, po dviejų rezultatyvių Simo Raupio išpuolių žaliai-balti pirmavo dviženkle persvara 54:42.

Paskutinė rungtynių atkarpa prasidėjo Kasparo Vecvagaro tritaškiu, kuris skirtumą padidino iki rekordinio - 57:42. Varžovai per likusį laiką dar mėgino gelbėtis, tačiau prieš drausmingai rungtyniavusius lietuvius nieko padaryti nesugebėjo, patirdami nesėkmę – 62:76.

„Žalgiris“: Tauras Jogėla 19 taškų (9 atk. kam.), Simas Raupys 14, Kasparas Vecvagaras 12, Tomas Dimša 9, Simonas Kymantas 8, Marius Grigonis 7 (5 per. kam.), Timotis Kuckailis 3, Justas Tamulis 1.

„Manresa“: Marcusas Erikksonas 23 (5 atk. kam.), Adria Sala 9 (5 klaid.), Ferranas Huerta 8.

Kitose B grupės rungtynėse Badalonos „Joventut“ jaunimas 61:53 nugalėjo Zagrebo „Cedevita“ ekipą.

Trečiadienį žalgiriečiai susitiks ir su Balalonos, ir su Zagrebo komandomis. Į atrankos varžybų finalą pateks tik grupių nugalėtojos, o bilietą į pagrindinį turnyrą, kuris gegužės 6-8 dienomis vyks Barselonoje, iškovos tik atrankos nugalėtoja.

B grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas)