Nugalėtojams po 17 taškų pelnė Mantas Mockevičius (1/3 trit., 6/6 dvit., 2/3 baudų) ir Mindaugas Kačinas (0/2 trit., 7/12 dvit., 3/7 baudų). 14 taškų surinko Tomas Lekūnas (6 atk. kam.), 12 – Osvaldas Olisevičius (7 atk. kam.), 11 – Artūras Gudaitis (7 atk. kam.), 10 – Paulius Semaška.

Zagrebo ekipą į priekį vedė du žaidėjai. Dario Šaričius pelnė net 34 taškus (2/2 trit., 11/16 dvit., 6/10 baudų) ir 15 kartų atkovojo kamuolį, o be keitimų rungtyniavęs Dominikas Marva surinko 27 taškus.

Vienintelį bilietą į finalines varžybas, kurios gegužės mėnesį Barselonoje vyks kartu su vyrų klubų Finalo ketverto turnyru, iškovojo atrankos nugalėtoja tapusi Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komanda, finale trečiadienio vakarą 65:63 įveikusi Sienos „Montepaschi“ jaunimą.

Penktą vietą atrankos varžybose užėmė Romos „Stella Azzurra“, po pratęsimo 95:89 įveikusi Trevizo „Benetton“ atstovus, o septinta liko Romos „Lottomatica“, kuri 74:69 nugalėjo Maskvos CSKA.

Analogiškame atrankos turnyre kitų metų pradžioje Ispanijoje dalyvaus ir Kauno „Žalgirio“ jaunimas.