Trečiadienio mače Lietuvos ekipa pirmavo tik sykį, kai pirmosiomis sekundėmis tritaškį pataikė Rima Valentienė (3:0). Tada varžovės pelnė 8 taškus be atsako ir perėmė iniciatyvą. „VIČI-Aistės“ dar kurį laiką neleido aikštelės šeimininkėms pabėgti, bet jėgų užteko tik iki 8-osios minutės (11:14).
Rusijos ekipa ketvirtį užbaigė spurtu 9:3, o antrajame kėlinyje mūsiškėms teleido pelnyti 8 taškus. Pačios surinkusios 22, įpusėjus mačui „Sparta&K“ merginos jau triuškino viešnias (22:45).
Antroje susitikimo dalyje Maskvos srities komanda tik dar labiau padidino savo pranašumą.
Septintojo turo rungtynes „VIČI-Aistės“ gruodžio 8-ą dieną namuose žais su Salamankos „Halcon Avenida“ (Ispanija) krepšininkėmis, kurioms pirmojo rato mače išvykoje pralaimėjo 55:75.
Statistika
„Sparta&K“: L. Jackson 28 taškai (5/5 trit., 5/11 dvit., 3/4 baudų; 14 atk. kam.), E. Prints 21 (6 rez. perd.), A. Jekabsonė 12, N. Quinn 10, J. Milovanovič 5, I. Korstin 4, N. Vieru ir E. Ruzanova po 2, I. Sokolovskaja 1.
„VIČI-Aistės“: A. Bimbaitė 12 (0/3 trit., 6/8 dvit.; 5 atk. kam.), C. Pilypaitis 9, L. Pikčiūtė 8 (5 atk. kam., 5 kld.), M. Sauliūtė ir R. Valentienė po 5, G. Paugaitė (8 atk. kam.) ir V. Kuktienė po 4, M. Solopova 3, A. Kemežys 2.
Dvitaškiai: „Sparta&K“ 25/50 (50 proc.) – „VIČI-Aistės“ 23/44 (52 proc.)
Tritaškiai: „Sparta&K“ 8/15 (53 proc.) – „VIČI-Aistės“ 1/17 (6 proc.)
Baudų metimai: „Sparta&K“ 11/14 (79 proc.) – „VIČI-Aistės“ 3/7 (43 proc.)
Atkovoti kamuoliai: „Sparta&K“ 38 – „VIČI-Aistės“ 34
Rezultatyvūs perdavimai: „Sparta&K“ 19 – „VIČI-Aistės“ 9
Klaidos: „Sparta&K“ 12 – „VIČI-Aistės“ 18
Perimti kamuoliai: „Sparta&K“ 10 – „VIČI-Aistės“ 6
Blokai: „Sparta&K“ 6 – „VIČI-Aistės“ 2.
Kitose C grupės rungtynėse Tarbo „Gespe Bigorre“ namuose 68:57 nugalėjo Stambulo „Galatasaray“ ekipą.
Nugalėtojoms Vaida Sipavičiūtė per 20 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo ir prarado po 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kamuolį perėmė ir dusyk prasižengė.
Stambulo ekipai Gintarė Petronytė per 9 minutes surinko 6 taškus (2/3 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, kartą suklydo ir dusyk prasižengė.
Grupės lyderės „Halcon Avenida“ krepšininkės namuose 93:65 sutriuškino Prahos ZVVZ USK klubą.
C grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, pralaimėjimai, taškai)
1. | Halcon Avenida | 6 | 5 | 1 | 11 |
2. | Sparta&K | 6 | 4 | 2 | 10 |
3. | ZVVZ USK | 6 | 3 | 3 | 9 |
4. | Gespe Bigorre | 6 | 3 | 3 | 9 |
5. | Galatasaray | 6 | 2 | 4 | 8 |
6. | VIČI-Aistės | 6 | 1 | 5 | 7 |
Kiti rezultatai:
A grupė
Košicės „Good Angels“ – Taranto „Cras Basket“ 64:71
Krokuvos „Wisla Can-Pack“ – Monvilio USO 65:47
Rygos TTT – Pėčo „Mizo 2010“ 49:59
Rygos klubui Daina Staugaitienė per 25 minutes pelnė 4 taškus (1/3 trit., 0/3 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, 2 kamuolius perėmė, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 4 sykius prasižengė.
A grupės lentelė:
1. | Cras Basket | 6 | 5 | 1 | 11 |
2. | Wisla Can-Pack | 6 | 4 | 2 | 10 |
3. | Good Angels | 6 | 3 | 3 | 9 |
4. | USO | 6 | 3 | 3 | 9 |
5. | Mizo 2010 | 6 | 2 | 4 | 8 |
6. | TTT | 6 | 1 | 5 | 7 |
B grupė
Šoprono „Euroleasing“ – Gdynės „Lotos“ 88:76
Stambulo „Fenerbahce“ – Madrido „Rivas Ecopolis“ 79:77
Jekaterinburgo UMMC – Gospičiaus „Croatia Osiguranje“ 77:63
B grupės lentelė:
1. | Fenerbahce | 6 | 6 | 0 | 12 |
2. | UMMC | 6 | 5 | 1 | 11 |
3. | Euroleasing | 6 | 4 | 2 | 10 |
4. | Rivas Ecopolis | 6 | 2 | 4 | 8 |
5. | Lotos | 6 | 1 | 5 | 7 |
6. | Croatia Osiguranje | 6 | 0 | 6 | 6 |
D grupė
Brno „Frisco Sika“ – Skijaus „Beretta-Famila“ 67:68
„Gorzow“ – Buržo „Basket“ 65:86
Valensijos „Ros Casares“ – Orienburgo „Nadežda“ 82:87
Valensijos klubui Agnė Abromaitė per 13 minučių įmetė 2 taškus (1/4 dvit.) ir sykį prasižengė.
D grupės lentelė:
1. | Ros Casares | 6 | 5 | 1 | 11 |
2. | Beretta Famila | 6 | 4 | 2 | 10 |
3. | Basket | 6 | 4 | 2 | 10 |
4. | Nadežda | 6 | 2 | 4 | 8 |
5. | Gorzow | 6 | 2 | 4 | 8 |
6. | Frisco Sika | 6 | 1 | 5 | 7 |