S. Kuzminskas per 29 minutes pelnė 11 taškų (5/12 dvitaškiai, 1/3 baudos, 4 rez. perdav., 1 blok.) ir buvo rezultatyviausias savo ekipoje.

Kitose rungtynėse E grupėje Vokietijos Bonos „Telekom Baskets“ ekipa kovojo su „Prostojev“ klubu iš Čekijos, kuriame žaidžia du lietuviai - Andrius Šležas ir Benas Veikalas. Pergalę rezultatu 81:75 (24:24, 15:18, 19:16, 23:17) iškovojo čekai.

B. Veikalas per 26 minutes pelnė 21 tašką (3 atk. kam., 4/5 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 4/4 baudos).

A. Šležas per 25 minutes įmetė 8 taškus (2/4 tritaškiai ir 2/3 baudos).

„Ventspils“ (1/1) - „Skyliners“ (1/1) 62:64 (14:7, 17:31, 15:20, 16:6).

„Ventspils“: Saulius Kuzminskas 11, Lauris Blausas ir Janis Strelniekas po 10 taškų.

„Skyliners“: Quantezas Robertsonas 13, Dashaunas Woodas ir Jimmy McKinney po 12 taškų.

B grupės turnyro lentelė

1. Skyliners 2 1 1 3
2. Ventspils 2 1 1 3
3. Haifos Maccabi 1 1 0 2
4. Chimik 0 1 0 1

„Telekom Baskets“ (1/1) - „Prostojev“ (2/0) - 75:81 (24:24, 18:15, 16:19, 17:23).

„Telekom Baskets“: Dominuque'as Wise'as 20, Folarinas Campbellas 19, Chrisas Ensmingeris 11 taškų.

„Prostojev“: Benas Veikalas 21, Kyle'as Landry 16, Berdengenas Gadri ir Eugene Lawrence'as po 10, Andrius Šležas ir Radoslvas Hyžy po 8 taškus.