C grupėje Šolė „Cholet Basket“ ekipa iš Prancūzijos namuose rezultatu 61:70 (18:14, 17:19, 12:14, 14:23) pralaimėjo italų Sienos „Montepaschi“ klubui, kuriam atstovauja Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius. Sienos komandai tai buvo penkta pergalė sezone, o prancūzų ekipa patyrė trečią nesėkmę šeštose rungtynėse.

K. Lavrinovičius pelnė 23 taškus ir buvo rezultatyviausias aikštėje. Aukštaūgis iš Lietuvos per 26 minutes (26:05) pataikė 7 dvitaškius iš 9, 1 tritaškį iš 4 ir 6 baudas iš 8, atkovojo 8 bei perėmė 2 kamuolius, blokavo vieną metimą.

R. Kaukėno sąskaitoje - 8 taškai (28:32 min., 2/5 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 4/4 baudos, 1 atk. kam., 2 per. kam., 1 klaid., 2 rez. perdav., 2 pražang.).

D grupės rungtynes trečiadienį žaidė dvi ekipos su krepšininkais iš Lietuvos. Milano „Armani Jeans“ komanda, kuriai atstovauja Jonas Mačiulis ir Marijonas Petravičius, jėgas išbandė su Maskvos CSKA, kurios gretose yra Ramūnas Šiškauskas. Italai iškovojo pergalę 71:65 (11:16, 20:12, 17:17, 23:20).

J. Mačiulis negalėjo rungtyniauti dėl traumos, o M. Petravičius per 11 su puse minutės pelnė 7 taškus (11:29, 2/4 dvitaškiai, 3/4 baudos, 4 atk. kam., 1 per. kam., 1 klaid., 3 pražang.). Panašu, kad aukštaūgiui iš Lietuvos vėl atsinaujino trauma.

R. Šiškauskas per 30 minučių surinko 10 taškų, bet mačo pabaigoje, maskviečiams atsiliekant 65:67 ir likus 9 sek. iki ketvirto kėlinio pabaigos nepataikė svarbios baudos (30:10 min., 3/4 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 1/2 baudos, 2 atk. kam., 2 per. kam., 1 klaid., 1 pražang.).

CSKA patyrė jau penktą nesėkmę turnyre.

„Asseco Prokom“ (1/5) - „Chimki“ (2/4) - 71:67 (12:12, 20:24, 16:12, 23:19.

„Asseco Prokom“: Ratko Varda 14, Danielis Ewingas 13, Filipas Videnovas 12, Bobby Brownas 8 taškai.

„Chimki“: Keithas Langfordas 17, Sergejus Monia 14, Krešimiras Lončaras 8, Raulis Lopezas 7 taškai.

„Cholet“ (3/3) – „Montepaschi“ (5/1) - 61:70 (18:14, 17:19, 12:14, 14:23)

„Cholet“: Antywane‘as Robinsonas 15, Samuelis Mejia 14 (7 atk. kam.), Calude'as Marquisas 10 taškų.

„Montepaschi „ Kšyštofas Lavrinovičius 23, Bo McCalebbas 14 (5 rez. perdav.), Rimantas Kaukėnas 8, Andrea Michelori 6 taškai.

„Armani Jeans“ (3/3) - CSKA (1/5) - 71:65 (11:16, 20:12, 17:17, 23:20).

„Armani Jeans“: Ibrahimas Jaaberas 18, Stefano Mancinelli 15, Marco Mordente 11, Marijonas Petravičius 7 taškai.

CSKA: Jamontas Gordonas16, Dmitrijus Sokolovas 11, Johnas Robertas Holdenas ir Ramūnas Šiškauskas po 10 taškų.