Rezultatai:

A grupė

Kazanės „Uniks“ (Rusija) - „Banvitspor“ (Turkija) - 80:52 (27:13, 23:12, 18:14, 12:13).

Buvęs žalgirietis Marko Popovičius „Uniks“ klubui pelnė 13 taškų.

„Le Mans“ (Prancūzija) - Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija) - 84:60 (22:8, 19:16, 26:20, 17:16).

Mindaugas Lukauskis „EWE Baskets“ klubui pelnė 10 taškų (28:08 min., 1/3 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos, 4 atk. kam., 4 rez. perdav., 1 per. kam., 2 klaid., 3 pražang.).

A grupės turnyro lentelė:

1. Uniks 2 2 0
2. Banvitspor 2 1 1
3. Le Mans 2 1 1
4. EWE Baskets 2 0 2

B grupė:

Vršaco „Hemofarm“ (Serbija) - Vilerbano ASVEL (Prancūzija) - 97:93 (24:18, 24:21, 30:22, 19:32).

Giotingeno „BG 74 Goettingen“ (Vokietija) - Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) - 85:83 (26:20, 19:14, 23:29, 17:20).

Allenas Iversonas „Bešiktaš“ klubui pelnė 18 taškų (5/11 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 5/5 baudos, 1 atk. kam., 7 išprov. pražang., 5 klaid.).

B grupė:

1. Hemofarm 2 2 0
2. BG Goettingen 2 2 0
3. Bešiktaš 2 0 2
4. Asvel 2 0 2

D grupė:

Rolando Jaručio treniruojamas Mariupolio „Azovmaš“ klubas namuose pralaimėjo kroatų „Cedevita“ komandai 69:72 ir patyrė antrą nesėkmę turnyre.

Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) - Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) - 69:72 (17:20, 14:21, 20:20, 18:11).

Galil Elyono „Hapoel“ (Izraelis) - Salonikų „Aris BSA“ (Graikija) - 83:92 (12:22, 24:16, 27:23, 20:31).

D grupė:

1. Aris 2 2 0
2. Hapoel 2 1 1
3. Cedevita 2 1 1
4. Azovmaš 2 0 2

E grupė:

Kantu "Pallacanestro Bennet" komanda su Arminu Urbučiu išvykoje 57:76 (16:18, 10:22, 16:16, 15:20) pralaimėjo Stambulo "Galatsaray" ekipai.

A. Urbutis per 16 minučių surinko 2 taškus (0/1 dvitaškiai, 2/2 baudos, 4 atk. kam, 1 per. kam., atliko 1 rez. perd., 1 blok., 1 pražang).

Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) - Kantu „Pallacanestro“ (Italija) - 76:57 (18:16, 22:10, 16:16, 20:15).

Atėnų „Panellinios“ (Graikija) - Groningeno „GasTerra Flames“ (Olanija) - 68:51 (16:12, 10:14, 23:9, 19:16).

E grupė:

1. Galatasaray 2 2 0
2. Pallacanestro 2 1 1
3. Panellinios 2 1 1
4. Gasterra Flames 2 0 2

F grupė:

Antrą pergalę F grupėje iškovojo Trevizo „Benetton“ klubas su Donatu Motiejūnu, išvykoje rezultatu 67:62 (11:10, 24:16, 15:16, 17:20) nugalėję Salonikų PAOK ekipą.

D. Motiejūnas per 22 minutes pelnė 13 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 7 kamuolius, blokavo metimą, 2 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė bei buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Salonikų PAOK (Graikija) - Trevizo „Benetton“ (Italija) - 62:67 (10:11, 16:24, 16:15, 20:17).

„Roanne“ (Prancūzija) - Madrido „Estudiantes“ (Ispanija) - 89:93 (25:25, 21:22, 23:28, 20:18).

F grupė:

1. Benetton 2 2 0
2. Estudiantes 2 2 0
3. Roanne 2 0 2
4. PAOK 2 0 2

G grupė:

Rimo Kurtinaičio treniruojamas Rygos VEF klubas namuose pralaimėjo Nymburko CEZ ekipai iš Čekijos rezultatu 75:85 (20:14, 12:24, 25:25, 18:25) ir patyrė antrą nesėkmę iš tiek pat galimų. Kristapas Janičenokas rygiečiams pelnė 23, Sandis Valteris 13, Derekas Williamsas 12, o Kasparas Berzinis 11 taškų.

Nymburko ekipos gretose išsiskyrė Tre Simmonsas ir Afikas Nissimas, surinkę atitinkamai 16 ir 15 taškų.

Rygos VEF (Latvija) - „Nymburk“ (Čekija) - 75:85 (20:14, 12:24, 25:25, 18:25).

Sevilijos „Cajasol“ (Ispanija) - Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) - 72:76 (22:20, 12:20, 19:22, 19:14).

Mindaugas Katelynas Sevilijos komandai pelnė 7 taškus (24:06 min., 2/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 7 atk. kam., 1 klaid., 3 pražang.).

G grupė:

1. Hapoel J. 2 2 0
2. Cajasol 2 1 1
3. Nymburk 2 1 1
4. VEF 2 0 2

H grupė:

Kazeros „Pepsi“ (Italija) - Vloclaveko „Anwil“ (Lenkija) - 87:79 (18-24, 21:20, 25:17, 23:18).

H grupė:

1. Pepsi 2 2 0
2. Alba 1 1 0
3. K. Krylja 1 0 1
4. Anwil 2 0 2