Pirmadienį savo aikštelėje "Hapoel" ekipa 96:71 sutriuškino pirmenybių lyderį bei nugalėtojo titulą ginantį Šarūno Jasikevičiaus Tel Avivo "Maccabi" (17 pergalių ir 3 pralaimėjimai) klubą.

Trečiąjį rungtynių kėlinį būsimieji Kauno "Žalgirio" krepšininkų varžovai ULEB Eurolygos turnyre pralaimėjo beviltiškai (6:30), o aštuonis taškus įmetęs Š.Jasikevičius (1/3 dvit., 2/3 trit.) mačo pabaigoje dėl pražangų limito buvo priverstas palikti aikštelę. Lietuvis per 23 minutes atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

25 taškus nugalėtojams - visus per antrąją rungtynių pusę - pelnė V.Praškevičius, pataikęs 4 dvitaškius iš 6, 5 tritaškius iš 7 ir abi baudas. Po krepšiais jis atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, kartą suklydo bei 4 kartus prasižengė.

25 taškus į "Maccabi" krepšį įmetė Lioras Lubinas (4/4 trit.), po 17 - Michaelas Wrightas ir Williamas Iverey (6 rez. perd., 5 per. kam.).

Čempionato lyderių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Nikola Vujčičius (21 tšk., 7 atk. kam.), Anthony Parkeris (13 tšk., 9 atk. kam.), Maceo Bastonas ir Derrickas Sharpas (po 9 taškus).