A. Šležas šeimininkams pelnė 14 taškų, atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir po 3 kartus suklydo bei prasižengė. Per 22 minutes (21:43) jis prametė abu tritaškius, pataikė 6 dvitaškius iš 10 bei 2 baudų metimus iš 4.

B. Veikalo sąskaitoje - 6 (tritaškiai 2/2, dvitaškiai 0/6, baudos 0/4) taškai, 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos bei 5 pražangos (19 min. 23 sek.).

Trečią nesėkmę dešimtose rungtynėse patyrė ir į ketvirtą vietą nukrito Novy Jičyno "Unibon" komanda su Vaidotu Pečiuku, išvykoje 89:91 (25:26, 21:19, 18:24, 25:22) turėjusi pripažinti šeštoje pozicijoje esančios Opavos "BK Breda & Weinstein" (5/5) ekipos pranašumą.

Lietuvis svečiams pelnė 7 taškus, sugriebė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir dukart prasižengė. Per 25 minutes (25:12) V. Pečiukas pataikė 1 tritaškį iš 3 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

Po aštuonerias Čekijos krepšinio lygos rungtynes iš dešimties laimėjo pirmaujantis Pardubicės BK JIP klubas ir trečioje vietoje esanti "BK Dečin" komanda.