Rungtynės prasidėjo atkakliai, mat nei viena komanda neturėjo iniciatyvos ir vyko lygi kova. Todėl įpusėjus ketvirčiui tik nedidelį pranašumą turėjo šeimininkai (13:11). Per kitas penkias minutes žaidimo scenarijus nesikeitė, nors visą laiką priekyje buvo "Nevėžis", tačiau šios komandos persvara buvo minimali - 22:21.

Antrajame kėlinuke puolimą sukatyvinę šeimininkai pamažu perėmė iniciatyvą į savo rankas.Kėdainių krepšininkai įpusėjus ketvirčiui pirmavo 35:28. Drausmingiau rungtyniavęs "Nevėžis" iki didžiosios pertraukos tik dar padidino savo persvarą - 48:39.

Po didžiosios petraukos svečiai stengėsi vytis varžovus. Nors įpusėjus trečiajam ketvirčiui komandas skyrė tie patys 9 taškai (59:50), tačiau per kitas penkias minutes Prienų ekipa sumažino deficitą ir sugrąžino intrigą (68:65).

Lemiamas buvo paskutinis kėlinukas. Jo pradžioje žaidimo scenarijus buvo panašus, kaip ir pačioje rungtynių pradžioje. Ekipos kovojo dėl kiekvieno taško, dažnai keitėsi pirmaujanti komanda ir dažnai rezultatas buvo lygus (75:75, 4min.). Tačiau iki rungtynių pabaigos likus žaisti keturias minutes, Kėdainių krepšininkai surengė lemtingą spurtą ir pradėjo tolti nuo varžovų. Šeimininkai sėkmingiau atakavo krepšį, tuo tarpu svečiams sunkiai sekėsi įvekti Girskio auklėtinių gynybą, todėl likus žaisti minutei iki mačo pabaigos "Nevėžis" jau pirmavo dviženkliu skirtumu (87:77) ir mačo baigtis buvo išspręsta.

"Nevėžis": Rolandas Alijevas (7 atk. kam., 6 rez. perd.) 31, Egidijus Dimša (5 rez. perd.) 19, Ernestas Kalvė 17.

"Rūdupis": Adas Juškevičius (6 rez. perd.) 18, Edgaras Želionis (10 atk. kam.) 15, Giedrius Jankauksas (6 atk. kam.) ir Vaidas Lipkevičius po 13.

V.Čepukaičio debiutą ir J.Elvikio sugrįžimą "Juventus" pažymėjo pergale prieš "Sakalus"

Penktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo ketvirtoje turnyro lentelės pozicijoje esanti Utenos "Juventus" ekipa, kuri permainingame mače namuose 72:67 (19:26, 17:5, 21:17, 15:19) palaužė šeštąją nesėkmę patyrusią Rūtenio Paulausko vadovaujamą Vilniaus "Sakalų" komandą.

Labai rezultatyviai vykusį pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo "Juventus" komanda, kuri po Gedimino Maceinos bei Gintauto Matulio dvitaškių pirmavo 4:2, tačiau po Žydrūno Stankaus metimų serijos svečiai persvėrė rezultatą savo naudai - 13:8. Nors pirmajame kėlinyje rezultatas kelis kartus buvo lygus, po pirmųjų dešimties minučių vilniečiai buvo priekyje - 26:19.

Antrajame kėlinyje uteniškių gynybos gniaužtai visiškai supančiojo "Sakalų" klubą, kurio krepšininkai per devynias minutes sugebėjo pelnyti vos du taškus. Tuo pasinaudojęs "Juventus" klubas spurtavo 17:2 ir įgijo aštuonių taškų pranašumą - 36:28. Nors ketvirčio pabaigoje svečiai vėl šiek tiek priartėjo, įpusėjus susitikimui priekyje buvo Roberto Giedraičio auklėtiniai - 36:31.

Po didžiosios pertraukos iniciatyvą savo rankose jau laikė "Juventus" ekipa. Trečiajame kėlinyje sužaidus keturias minutes po Mariaus Prekevičiaus tolimo metimo skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis (50:40), o netrukus dar šiek tiek padidėjo - 57:46. Kaip jau tapo įprasta, kėlinio pabaigoje vėl truputį geriau žaidė vilniečiai, tačiau prieš lemiamą ketvirtį "Juventus" ir toliau buvo priekyje - 57:48.

Ketvirtajame kėlinyje "Juventus" komandoje puikiai rungtyniavo Vaidas Čepukaitis, tačiau svečiai įpusėjus kėliniui grėsmingai priartėjo - 64:61. Prasidėjus paskutinei minutei Žydrūnas Urbonas dvitaškiu padidino "Juventus" persvarą iki penkių taškų (70:65), o per likusį laiką svečiai išsigelbėti jau nesugebėjo - 72:67.

Komandoje debiutavęs V. Čepukaitis iškart tapo rezultatyviausiu komandos žaidėju. 21 metų krepšininkas per 16 minučių surinko 12 (dvitaškiai 4/5, baudos 4/8) taškų, atkovojo 4 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas, 2 sykius pažeidė taisykles bei surinko 15 naudingumo balų.

Į komandą grįžės J. Elvikis per 9 minutes pelnė 2 taškus (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 0/1, baudos 2/4), atliko rezultatyvų perdavimą bei išprovokavo 2 varžovų pražangas.

Po 11 taškų prie pergalės pridėjo Marius Prekevičius (4 per. kam.) ir Arūnas Vasiliauskas, 9 - Aurimas Kieža (10 atk. kam.), 8 - Marius Pociukonis, 7 - Aurimas Adomaitis, po 4 - Gediminas Maceina ir Žydrūnas Urbonas, po 2 - Žygimantas Šeštokas ir Gintautas Matulis.

"Sakalų" gretose išsiskyrė Rolandas Matulis (12 tšk. ir 9 atk. kam.), Evaldas Baniulis (11 tšk.) bei Ovidijus Varanauskas (10 tšk.).

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.