Lietuvio indėlis į pergalę šįkart buvo kuklus. Starto penkete rungtynes pradėjęs D. Lavrinovičius per 22 minutes 42 sekundes pelnė 3 taškus (0/2 trit., 0/3 dvit., 3/6 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, dukart suklydo ir trissyk prasižengė.

„Barcelona – Stambulo „Fenerbahce Ulker“ 61:69 (13:14, 15:18, 17:12, 16:25)

„Barcelona“: Pete’as Mickealis 17 taškų, Juanas Carlosas Navarro 12, Jaka Lakovičius 11, Erazemas Lorbekas 10.

„Fenerbahce Ulker“: Roko-Leni Ukičius 13 (6 atk. kam.), Marko Tomasas 12 (6 atk. kam.), Emiras Preldžičius 8.

Sensacingą pasirodymą Eurolygoje tęsia trečią pergalę iš eilės iškovojusi ir vienvalde D grupės lydere tapusi Liublianos „Union Olimpija“ komanda. Šįkart slovėnų klubas 13 tūkst. žiūrovų akivaizdoje namuose po pratęsimo 85:84 (16:22, 23:6, 9:20, 24:24, 13:12) nugalėjo ir Atėnų „Panathinaikos“ ekipą, kuri patyrė pirmą nesėkmę.

Lemiamomis pratęsimo akimirkomis Dimitris Diamantidis galėjo išlyginti rezultatą, tačiau paskutinis iš trijų jo baudos metimų buvo netikslus. Beje, graikas prametė vieną baudą ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje, o tuo pasinaudojusio Liublianos komandos gynėjo Vlado Ilievskio dvitaškis kitos atakos metu išplėšė pratęsimą.

Įdomu tai, kad dvi pergales iš trijų „Union Olimpija“ iškovojo tik pratęsus rungtynes. Pirmajame ture Slovėnijos komanda namų arenoje žaidė net du pratęsimus ir įveikė Stambulo „Efes Pilsen“.

Liublianos „Union Olimpija“ – „Atėnų „Panathinaikos“ 85:84 (16:22, 23:6, 9:20, 24:24, 13:12) po pratęsimo

„Union Olimpija“: Kevinnas Pinkney 16, Kenny Gregory 13, Vlado Ilievskis 11, Damiras Markota 10 (6 atk. kam.), Goranas Jagodnikas 9 (6 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Dimitris Diamantidis 20 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 31 naudingumo balas), Mike’as Batiste’as 16 (6 atk. kam., 4 blk.), Antonis Fotsis 13, Stratos Perperoglou 9.