Nugalėtojams 25 taškus surinko Marius Pociukonis (tritaškiai 5/7), 17 - Arūnas Vasiliauskas (tritaškiai 1/7), 11 - Aurimas Kieža (7 atk. kam.), po 7 - Gediminas Maceina ir Gintautas Matulis, 4 - Žygimantas Šeštokas, 3 - Juozas Ramanauskas, po 2 - Žydrūnas Urbonas ir Aurimas Adomaitis.

Molėtų komandoje išsiskyrė Tomas Lukoševičius (16 tšk.), Marius Kugauda (15 tšk.) bei Raimondas Ambrulaitis (13 tšk. ir 9 atk. kam.).

Ketvirtame kėlinyje prabudęs "Neptūnas" iškovojo pergalę

Beveik visas rungtynes nuo varžovų atsilikę Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai paskutiniame kėlinyje susikaupė ir pergalingai pradėjo LKF taurės varžybas.

„Neptūnas“ svečių aikštelėje 87:78 (16:13, 22:23, 15:28, 34:14) nugalėjo kitą uostamiesčio komandą „Naftą-Universitetą“.

Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes skausmingą susidūrimą su varžovu patyrė „Neptūno“ amerikietis Luke‘as Bonneris. Aukštaūgis keletą minučių negalėjo pakilti nuo parketo, o pakilęs aikštelėje daugiau nepasirodė.

„Neptūnas“: Valdas Vasylius 24, Martynas Mažeika 18, Mindaugas Girdžiūnas 13, Luke‘as Bonneris 8, Modestas Kumpys 6, Robertas Bitinas 5, Tomas Vilkius 5, Julius Žurna 3, Mindaugas Stašys 3, Simas Galdikas 2.

„Nafta-Universitetas“: Viktoras Chodosovskis 20, Tomas Klimas 16, Haroldas Venskus 9, Arvydas Vaitiekus 7.

Atsakomąsias rungtynes komandos žais lapkričio 2 dieną, „Neptūno“ sporto salėje.